Son moda gelinlik modelleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Abiye ve Gelinlikler Bölümünden Son moda gelinlik modelleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RüzgarGülü
  Bayan Üye
  Reklam

  Son moda gelinlik modelleri

  Reklam  Son moda gelinlik modelleri

  Forum Alev
  Son Moda Gelinlikler

  Son moda gelinlik modellerinin tasarımcılar tarafından sunulduğu Gelinlik Moda Haftası genelde modanın üvey evladı muamelesi görür. Yeni model gelinliklerin gözler önüne sunulduğu bu etkinlikle ilgili yorumların bir kısmı da genel de haksız değildir.

  Bütün o parlak beyaz satenler, bir süre sonra birbirinden farksız görünmeye başlar. Yaratıcılıktaki eksiklik, ağır işlemelerle kapatılır. 2008 yılında ise gelinlikte yüksek moda kımıldanmaları başladı. Oscar de la Renta, Carolina Herrera, Monique Lhuillier, Elizabeth Filmore ve Reem Acra gibi tasarımcılar her zamanki formüllerden farklı, ilginç gelinliklerle karşımıza çıktılar. Oscar de la Renta zerafet ve kadınsılık odaklı bir çeşitlilik sunarken, Carolina Herrera gerçek masallardan çıkma gelinlikler, Reem Acra ise tarz sahibi sade modellerle öne çıktı.

  Sizler için farklı kaynaklardan bu modacıların 2008 Sonbahar, 2009 Kış için hazırladıkları gelinlik modellerine ait resimleri bir araya getirdik.
  Eğer, düğününüze hazırlanıyorsanız, boyundan askılı, balon, belden kuşaklı, çiçek desenli, katlı, dantelli, sade, göğüs dekolteli, roma tarzı, sırt dekolteli, straplez, transparan kollu olmalarıyla öne çıkan bu gelinliklerden biri mutlaka zevkinize hitap edecektir.
 2. 2
  üzgün peri
  Üye

  --->: Son moda gelinlik modelleri..

  Reklam  çok güzellerrrrrrrrrrrrrr teşekkürlerr+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi