Aöf Televizyon Yapım – Yayın (Televizyon Yayıncılığı)

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Bölümünden Aöf Televizyon Yapım – Yayın (Televizyon Yayıncılığı) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  jaqal
  Üye
  Reklam

  Aöf Televizyon Yapım – Yayın (Televizyon Yayıncılığı)

  Reklam  Aöf Televizyon Yapım – Yayın (Televizyon Yayıncılığı)

  Forum Alev
  Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi’nde tüm radyo ve televizyon programları Radyo ve Televizyon Yapım Merkezi’nde üretilmekte, TRT kanallarında banttan (canlı sınava hazırlık programları hariç) yayınlanmaktadır. Profesyonel yapım ve yayın sistemlerine sahip yapım merkezi iki adet stüdyo, analog ve dijital kurgu sistemleri, iki ve üç boyutlu animasyon üretilebilen iki adet elektronik grafik birimi, canlı yayın arabası, aktüel dış çekim için kamera, ışık, ses ekipmanları, dijital ses stüdyosu, bant çoğaltma ünitesi, dekor, makyaj birimlerinden oluşmaktadır.

  Yapım merkezinde yönetmenden teknik ekibe kadar toplam 200’e yakın deneyimli, uzman ve eğitimli personel görev yapmaktadır.

  Televizyon programları, isteyen öğrencilere bedeli karşılığında DVD olarak da dağıtılmaktadır. Öğrencilere kayıt ve kayıt yenileme dönemlerinde ücretsiz televizyon program yayın kitapçığı dağıtılmaktadır. Ayrıca program yayın planı AÖF web sitesindeki http://tvyayin.anadolu.edu.tr/ adresinden de yayınlanmaktadır.

  Batı Avrupa Programına kayıtlı öğrencilere televizyon eğitim programları DVD olarak gönderilmektedir 2. Alev
  Özel Üye

  Aöf Televizyon Yapım – Yayın (Televizyon Yayıncılığı) Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi