Görmediğim Sevgiliye...

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Görmediğim Sevgiliye... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  dark.water
  Asker Üye
  Reklam

  Görmediğim Sevgiliye...

  Reklam  Görmediğim Sevgiliye...

  Forum Alev
  Bunu ilk defa yapıyorum. Henüz seni tanımıyorum ve henüz Allah’ım seni karşıma çıkarmadı. Ama ben sana aylar öncesinden belki de yıllar öncesinden kendimi sana anlatıyorum. Kim bilir belki de ömrümün sonuna kadar bulamam seni. Bunu tahmin etmek çok zor. Beklemek ise acı.
  Her defasında sen sandım başkalarını. İsteğim çok basitti. Ufacık, minicik bir şey. Sevmek güzeldi ama sevildiğin sürece. Aşklarım oldu senden önce. Sonu gelmeyecek derken bir gün o günle yüzleşmek zorunda kaldığım. Her defasında tövbeler ettim kendimce. Biliyordum ki aslında kendimi kandırıyordum. Yine günün birinde, hiç ummadığım bir anda tövbemi bozacaktım. Öyle de oldu zaten. İçimdeki sızıya dönüşmüş aşk parçacıkları kül olmak üzereyken bir gülüş çıktı karşıma. İki göz, yıldız ışıltısıyla bakan. İçimde hep o durduramadığım korku, her şeye rağmen aşkın gücü bastırırdı tüm korkularımı. Bir aylık, bir günlük, hatta bir saatlik yaşamak ta olsa aşkı güzeldi.
  Biten her duygu birlikteliğinde sanki biraz daha büyüdüm. Ve her defasında sevilmediğimi sevgimin sevildiğini gördüm. Ben hiç terk etmedim, hiç aldatmadım, hiç kendim demedim. Her defasında sanki tüm yaşananlar yaşanmış ta sıra ayrılığa gelmiş misali terk edildim. Yüreğimdekiler tükenmemişken, hala seviyorken, onsuz olamayacağını bilirken kaçmak kolay geldi aşklarıma. Gitme diyemedim hiç birine. Sensiz nasıl yaşarım, neydi suçum, yada neydi sendeki beni öldüren şey, diye soramadım hiçbir zaman. Aradan hangi aylar geçti, hangi mevsim oldu, yıl hangi sayıyı gösteriyor takvimde o gün geldi demek ve sen varsın artık bende. Kimsin ? neredesin ? ben bu satırları yazarken bilmiyorum ama bu satırları okuduğuna göre benim dünyam, gecem, gündüzüm, rüyam, aldığım nefeste artık sen olduğun gerçeği var. Sen beni sevsen de, sevmesen de, benden haberdar olsan da olmasan da.
  Biraz tanıyor gibiyim aslında seni. Hiç görmeme rağmen. Sütlü çikolata rengindeki tenin, başak sarısı belki de kömür karası saçların, pamuk ellerin, narin tenin ve inatçılığına aşık oldum muhtemelen. Yanılma olasılığım da var ama aşk bu tüm olmazlarım olur hale de gelir belki.
  Seninle nefesimi paylaşmak istiyorum.
  İnanır mısın? Bu satırlara ama inan tüm satırlar, tüm kelimeleri çok çok eskiden senin için topladım. Aylardan ekim, günlerden salı, saat sabahın 7 sini gösteriyor, aşkı özlemiş olmak tüm sebebim. Ve seni özlemiş olmak. Hoş geldin yarim, sefalar getirdin yüreğime. Seni çok özlemiştim. (alıntı)
 2. 2
  Börtecine
  Emekli

  --->: Görmediğim Sevgiliye...

  Reklam  Paylaşımından dolayı alkışlamak istiyom abi akşam akşam hüzünlendirme bizi ne alakası var diceksin zaten yaramız var..... 3. 3
  dark.water
  Asker Üye
  Hüzünlendiren kim acaba:)
  Senmi benmi 4. 4
  kalbimsin06
  Üye
  evet güzeldi ellerine sağlıkk...

 5. 5
  Börtecine
  Emekli
  Alıntı dark.water Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Hüzünlendiren kim acaba:)
  Senmi benmi
  Ben efkarlıyım zaten varsın forumuda efkar bassın.........

 6. 6
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  Aşkı özlemiş olmak tüm sebebim. Ve seni özlemiş olmak. Hoş geldin yarim, sefalar getirdin yüreğime. Seni çok özlemiştim.

  Çok Güzeldi.


+ Yorum Gönder
hiç görmediğin sevgiliye mektup,  görmediğin sevgiliye mektup,  hiç görmediğim sevgiliye mektup,  görmediğim sevgiliye mektup,  görmediğin sevgiliye şiir
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi