Arkadaşlar yardım edin aşık oldum..

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Arkadaşlar yardım edin aşık oldum.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Riera1905
  Yeni Üye
  Reklam

  Arkadaşlar yardım edin aşık oldum..

  Reklam  Arkadaşlar yardım edin aşık oldum..

  Forum Alev
  Arkadaşlar bizim sınıftan bir kıza aşık oldum..Derslerde ona baktığımda bana baktığını farkedince gözlerini çeviriyordu..Ona onu sevdiğimi söyledim ama sen benim arkadaşımsın dedi.Ne yapmalıyım arkadaşlar ben onu arkadaş olarak görmüyorum onu çok seviyorum..Lütfen yardım edin..
 2. 2
  crayziso
  Usta Üye

  --->: Arkadaşlar yardım edin aşık oldum..

  Reklam  Sana arkadaşım diyorsa arkadaşısındır. Sana karşı bir şey hissetseydi bunu söylerdi. Her şeyi zamana bırak. Sana olmaz diyen birini üstelemeye gerek yoktur. Bu bir aşk değil kendin aşk olarak nitelendirebilirsin fakat bu aşk değil. Geçici bir hoşlanma. Duygularına saygım sonsuz ama aşk bu kadar basit olmuyor malesef.
 3. 3
  se7en
  Usta Üye
  Sana arkadaşım diyorsa arkadaşısındır. Sana karşı bir şey hissetseydi bunu söylerdi. Her şeyi zamana bırak. Sana olmaz diyen birini üstelemeye gerek yoktur. Bu bir aşk değil kendin aşk olarak nitelendirebilirsin fakat bu aşk değil. Geçici bir hoşlanma. Duygularına saygım sonsuz ama aşk bu kadar basit olmuyor malesef.
  arkadaş gerekli açıklamayı yapmış katılıyorum
  aşk dediğin basit bir şey değildir... 4. 4
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  Kendinizede, karşınızdakinede zaman tanıyın...
  Gerçi birşeyler hissetse söylerdi, fakat duygularınızdan tam olarak emin olana kadar bekleyin, kızın üstünede sakın ha sakın gitmeyin derim.. ;)

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi