Ayrılığı kabullenemeyen eski sevgili

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Ayrılığı kabullenemeyen eski sevgili ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  opus123
  Yeni Üye
  Reklam

  Ayrılığı kabullenemeyen eski sevgili

  Reklam  Ayrılığı kabullenemeyen eski sevgili

  Forum Alev
  arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce bir kızla tanıştım. çok kısa sürede yakınlaştık. başta yüzyüze görüşemedik çünkü aynı şehirde değildik. daha sonra görüştüğümüzde ikimiz de sanki doğru insanı bulmuş gibiydik. bir süre sonra yaşadığı yere geri döndü. ve işte sorunlar burada başlıyor.

  kızın yaklaşık 3 ay önce bitirdiği nispeten uzun süreli bir ilişkisi var. ben başta daha konuşurken bile kızla, o ara ara geliyormuş evine ama kız buna yüz vermiyormuş. ben bunu ilk başlarda çok dert etmedim. çünkü onunla görüşmek istiyordum sadece. ona da o insanı silmesi gerektiğini söylediğimde hele bir kesinleşsin yüzyüze görüşelim sonra silerim demişti.yüzyüze görüşünce birbirimizi beğendik ve ben artık ilerisini düşünmeye başladım haklı olarak.

  gelgelelim bu silme işlemi bu kadar olmadı şu ana kadar. kız ona karşı birşey hissetmediğini bana söylüyor. ona inanıyorum. 2li oynadığını zannetmiyorum. cocuk en sonunda net olarak beni ve durumumuzu öğrendi ve o andan sonra deliye dönmüş. kızın hayatını kabusa çeviriyor hapis hayatı yaşatıyormuş. kız birçok sefer ona anlatmaya çalışmış bittiğini başkasını sevdiğini ama o kabullenmiyor, hazmedemiyormuş. yakıp yıkıyormuş ortalığı. neden bu kadar zor olduğunu bilmiyorum cocuk için. belki de nispeten uzun süren ilişkinin etkileri ya da saplantı. cocuk kızla görüşmememi bile istedi öğrendikten sonra. ben de başlarda tatsızlık çıkmasın diye üstüne gitmedim. kız bir şekilde halleder diye düşündüm oradayken. anca 1 hafta sonra cocukdan fırsat bulup benle konuşma şansı oldu kızın ve bu durumu bana anlattı. ve anladım ki mesele daha kapanmamış.

  arkadaşlar bir kere unutamıyorum, kafamdan silip atamıyorum o insanı. çünkü ikimizde birbirimizi seviyoruz ama aynı yerde değiliz birşey yapamıyorum. başta bekledim onu yakasından düşürür diye ama çocuk gerçekten saplantı yapmış ayrılığı. şimdi ben şöyle düşünüyorum. bu devirde kimse kimseyi alıkoyamaz. kız yeterli çaba gösterdikten sonra o insanı silip atabilir yakasından düşürebilir. kıza; onu evine alma, yanyana yürüme, konuşma ki iyice anlasın bittiğini dedim. elbet kabul eder dedim sen yeterli kararlılığı gösterdikten sonra. bunu vurguladım. deniyorum diyor. onun damarına basmak istemiyorum diyor. ona anlatamıyorum diyor. bu da bana o cocuğa karşı sanki hala zaafı varmış gibi geliyor. her fırsatta bana onu sildiğini söyledi ama bilmiyorum. bitirmek isteyen insan bitirir ya da çok kararlı davranır değil mi? çok da günahına girmek istemiyorum kızın. oradaki durum ne bilemiyorum. belki de gün geçtikçe daha kararlı olacak bu konuda. bu da ayrı bir bilinmezlik.

  şimdi benim sorunum artık beklemeye tahammülümün kalmaması arkadaşlar. bu mesele iyi ya da kötü tamamen kapansın istiyorum. aynı yerde olsak duruma el koyardım ama oraya gitmem şu an çok zor. tel de cocuğu arayıp konuşmanın da bir işe yarayacağını zannetmiyorum. bu durumda kızın birşeyler yapması lazım ve ona da defalarca söyledim. ne kadar yapıyor bilemiyorum. ona zaafı varsa, üzülmesini vs. falan istemiyosa umrumda olmaz herşey biter o andan sonra. ama onun dedikleri doğrultusunda o insanı tamamiyle bitirdiğini düşünüyorum ve inanıyorum. şu an için inanılmaz bir bekleyiş ve belirsizlik hakim. bir an unutuyorum boşver çözülür zamanla iş senden çıktı diyorum bazen de bekleyemiycem arayayım ne olacaksa olsun çığrından çıksın diyorum. cocuk da ben de bela aramıyoruz. bunu bana söyledi zaten. o da gergin ben de. ne yapmalıyım arkadaşlar? ne yapabilirim? arasam konuşsam fayda eder mi yoksa iyice oluruna mı bırakayım? beklemeye de tahamülüm kalmadı çünkü kafamdan atamdım bu mevzuyu. cocuğun kızı yıldırıp benden vazgeçirmesinden korkuyorum. kızla da çok konuşma fırsatımız olmuyor çünkü telini vs. herşeyini almış. lütfen yapıcı tavsiyelerinizi bekliyorum!!! ( tşkler. 2. 2
  AYKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: Ayrılığı kabullenemeyen eski sevgili

  Reklam  Ayrılığı kabullenemeyen eski sevgili; hangi sevgili ayrılığı kabul edebilirki sonuçta sahiplenmişlik vardır sevgilide alışkanlık bile olsa kabullenmek zordur insan için+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi