Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne ...

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Hikayeleri Bölümünden Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne ... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Börtecine
  Emekli
  Reklam

  Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne ...

  Reklam  Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne ...

  Forum Alev
  Uzun zamandır hasret kaldıM yüzüne ..Muhtacım inan senin tek bi sözüne..  O kadaR özlediM ki Seni .. Sesini kokunu ellerini sıcaklığını Dünyayı kendisinde toplamış deniz mavisi gözlerini .. Sen gittikteN sonra muhtaç kaldım ellerine .. gözlerine .. Sesine .. Bir tek sözüne .. Öyle isterdiM ki sana olan sensizliğimi senin kollarında gidermeyi .. Öyle isterdim ki Tek bir sözü senin ağzından duymayı .. Öyle isterdim ki “Seni SeviyoruM” demeni ..
  Yalvarsam ağlasam kapansam dizine .. Döner miyiz yine eski günlere..  Ahh gelmeN için bana .. DönmeN içiN .. Unutmak içiN eski günleri .. Sermez miyim dünyayı ayaklarının altına …YalvarsaM yakarsaM .. Duyar mısın hıçkırıklarımı .. Elimi uzatsaM tekrar tutar mısıN eski günlerdeki gibi .. Sana doya doya Seni SeviyoruM dememe izin verir misiN ? eski günlerdeki gibi .. Seni o kadar özledim ki .. Yine cam kenarındayıM .. Yine bir yıldıza takıldı gözüM .. En parlak ve bana en yakın olan yıldıza .. Her gece penceremden baktığımda hep gökyüzünde olan yıldıza …Ve yine her gece olduğu gibi dilek dilediM yaşlı gözlerimle .. SeniN bana gelmeNi .. Eski günlerdeki gibi olmayı dilediM .. Daha kaç gece dilek tutucam Mavi GözlüM .. Kç gece yalvarıcaM Tanrıya .. Kaç gece daha ıslak gözlerimle penceremin kenarında sabahlıycam .. Kaç gece mavi gözlüM .. Kaç gece...

  Söyle buldun mu aradığın aşkı..Söyle…
  Hani giderkeN .. Son kez vedalaşırken seninle .. Son kez yaşlı gözlerimle yarı yolda bırakırkeN söylediğiN sözleri hatırladın mı?.. Daha büyük bir aşk arıyoruM demi$tiN .. Senin tahmiN edemiyeceğiN kadar büyük demiştiN..BulduN mu tahmiN edemiyeceğiM kadar büyük aşkı ..
  Yoksa yalnız mısın sen yine..BeniM gibi boynu bükük gözü yaşlı tek başına..
  Yalnız mısıN sende .. Her gece yıldızlardan dilek diliyor musuN .. Bir kişi için hayatını mahvediyor musuN .. bir yanın eksik mi ?.. AyrılığıN acısını anladıN mı ? .. ÇektiğiM acının çeyreğini yaşadıN mı?
  Yine eskisi gibi beraber olsak…Ne olur sanki geçenleri unutsak …Hayat bitse dünya dursa…Ölüm bile olsa biz hiç
  ayrılmasak..  Eskisi gibi tutşsak elele .. Hissetsem sıcaklığını tenimde .. Geçmişi silsek .. Ne varsa söylenen unutsak her şeyi .. Yeni bir sayfayla başlasak tekrar .. Ve o sayfanın ilk sözü “Seni Seviyorum” olsa … Ne olurdu sanki…Hayat bitene kadar .. Son nefesimizi verirken bile birbirimizin yanında olsak .. O anda bile gözlerimizde aşk aksa..Ölüm bile gelse ruhlarımız hep beraber kalsa ..biz hiç ayrılmasak … 2. 2
  yıldızçiçeği
  Usta Üye

  --->: Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne ...

  Reklam  Alıntı Börtecine_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ..biz hiç ayrılmasak …
  paylaşım için sağol börtecine çok güzel bi yazıydı ayrılığı harika anlatmış emeğine sağlık...
 3. 3
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne ..Muhtacım inan senin tek bi sözüne..

  Ah ah.. :(

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi