Kağıt ile Kalemin Aşkı

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Hikayeleri Bölümünden Kağıt ile Kalemin Aşkı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  cansel06
  Usta Üye
  Reklam

  Kağıt ile Kalemin Aşkı

  Reklam  Kağıt ile Kalemin Aşkı

  Forum Alev
  Kağıt ile Kalemin Aşkı

  Bir zamanlar kağıt ve kalem adında iki asık varmış. Bunların askı o kadar büyükmüş ki önlerinde hiçbir engel yokmuş onları durdurabilecek. Kalem kağıda her vuruşunda “Seni Seviyorum” dizeleriyle dolup taşıyormuş kağıt. Mutlulukları uzun ylılar sürmüş. Kalem kağıda ‘Seni çok seviyorum asla bırakmayacağım’ derken, kağıt kaleme ‘Sen benim yaşam kaynağımsın sensiz ben bir hiçim’ diyormuş.
  Bir gün kalemin ucu tükenmeye başlamış. Sevgisi giderek azalmış. Kalemin ucu köreldikçe aşk sözcükleri okunmaz hale gelmiş. En sonunda kalemin kağıda aşkı tükenmiş artık yazamaz olmuş. Çareyi kaçmakta bulmuş , yeni aşklar aramaya koyulmuş.
  Kağıtsa yapayalnız kalmış, tek yapabildiği kalemin eski yazdıklarına bakarak kendini tüketmek oluyormuş. Baktıkça kendini tüketiyor dertlerine dert ekliyormuş.
  Kısa bir zaman sonra , kırık uçlu kalem aşkı kalemtıraşta bulmuş, kalemtıraş kalemin körelen ucunu onarmış ona yeniden can vermiştir. Kalem artık ölümsüz olduğunu düşünmektedir. Sürekli yeni sapasağlam ve güçlüdür artık.
  Kağıtsa bu üzüntüleri arasında silgi adında biriyle tanışmıştır. Silgi onun tüm acılarını, kalemin yazdıklarını silip atmış, kağıdın tüm acılarını hafifletmiştir. Kağıt silgiye minnettar kalmış onlar arasında yeni bir aşk doğmuştur. Kağıt silgiyle o kadar mutluymuş ki dertsiz tasasız bir hayatı olduğunu düşünüyormuş.
  Günler geçmiş, aylar geçmiş. Ölümsüz olduğunu sürekli güçlü ve yeni olduğunu sanan kalem bir gün tükendiğini bittiğini fark etmiş. Kalemtıraş onun tüm artıklarını bir yana savurmuş.
  Kağıtsa yeni doğmuş bir bebek gibi tertemizmiş. Tek bir yazı bile kalmamış üzerinde. Ama ortada bir sorun varmış, kağıt artık yıpranmaya başlamış. Silginin her darbesi ona acı veriyormuş. Her darbede kağıt daha da parçalanmış. Sonunda yırtıkları etrafa saçılmış. Kağıt silgiyi terk etmiş , Kalemse, Kalemtıraşı.
  Bir gün rüzgarda savrulan bir kağıt parçası kalemin önüne düşer.
  Kalem Son gücüyle yırtık kağıt parçasına bir dörtlük yazı vermiş.;
  “Bilemezdim ki, senden ayrılmanın ölüm olduğunu
  Bilemezdim ki, asıl ölümsüzlüğün senle doğduğunu
  Bilemezdim ki , ben tükendikçe aşkımızın büyüdüğünü
  Ama biliyorum ki ; su an ölüyor olsam da bu satırlarda Seninle beraber sonsuza dek yaşayacağım...
 2. 2
  sagocu_kız
  Bayan Üye

  --->: Kağıt ile Kalemin Aşkı

  Reklam  Çok hoş bir yazıydı özellikle sonu çok hoşuma gitti ;)
  Teşekkürler 3. 3
  rabia07
  Usta Üye
  Hikayenin sonu gerçekten güzeldi bende çok beğendim
  paylaşım için teşekkürler.
 4. 4
  cadikiz_zhra
  Bayan Üye
  Paylaşım için teşekkürler =)
  Güzeldi.. ~~

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi