Lise Aşkları..

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Hikayeleri Bölümünden Lise Aşkları.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gönülce
  Özel Üye
  Reklam

  Lise Aşkları..

  Reklam  Lise Aşkları..

  Forum Alev
  Lise aşkları..kalp ağrısı okul çıkışları nasıl da artar..

  Ertesi güne kadar onu görememek en büyük sıkıntıdır göğüste.Ama defterler ve kalem kutusu içine gizlenmiştir nasılsa yüzü..Zaten hiç gitmez aklından gçzleri..Nereye baksa "o" vardır..O nun sesi, O nun gülüşü, onun saçları..

  Matematik ve kimya formülleri boşuna bir var olma çabası verirler.Ne ertesi günkü fizik sınavı ne de coğrafyacının sözlüye kaldırma ihtimali yok edebilir o lise aşkının mide ağırtan özlemini..gelecek ve sınav kaygısına bir de ayrılık sancısı ekleniyorsa ..bir de üstüne üstlük kalpte gizli bir sevdaysa..yani konuşılmamışsa..sadece bakıyorsa o iki çift göz birbirine amansızdır beklemek artık..Aslında mezuniyet törenleri bir dönüm noktasıdır.En iyi arkadaşlardan ayrılmak,çok kızılan hatta nefret edildiği sanılan öğretmenlerin bile özleneceğini farketmek..büyümenin bittiğini,yaş almanın başladığını anlamak..O gece en güzel, en yakışıklı olmak gerekir..Çünkü o gece tek bir gecedir artık,yaşam devam ettiği sürece..

  Lise aşkının dans ederken elini nasıl tuttuğunu, saça iliştirilmiş o gülün nasılda kırmızı olduğunu hep birlikte söylenen şarkıların ve omuz omuza birbirine sarılmış bu topluluğun artık sadece fotoğrafta birarada kalacağını yıllar sonra bir albümün arasında görünce anımsayacaktır ergin kişi..

  Her Mayıs ayında biraz daha uzak bir anı ya da duyulduğunda gülümseten bir şarkı..

  Biliyor musunuz..Hiçbir şeye benzemez tüm telaşlar içindeki o dopduru Lise Aşkı..
 2. 2
  lili
  Üye

  --->: Lise Aşkları..

  Reklam  gerCekten hiç bişeye benZemez Lise aşkı.. Ve ben hala lisede olduguma dayanarak konuşuyorum ne olursa olsun hiç bir zmn lise askınızı veya asklarınızı unutamazsınız.... 3. 3
  djcadi
  Yeni Üye
  hiç bi aşk unutulmuyo kı lise askı unutulsun :( 4. 4
  selamet2
  Üye
  :(:( çok güzel yaa emeğine sağlık gönülce abla :(

 5. 5
  Börtecine
  Emekli
  vay vay gidi vay vay ben seni ne çok sevmişim beee evet unutulmuyooo

 6. 6
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  Biliyor musunuz.Hiçbir şeye benzemez tüm telaşlar içindeki o dupduru Lise Aşkı.

  Çok güzeldi... :o

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi