Damar Sözler Delikanlı Nickler

+ Yorum Gönder
Msn İletileri Msn Sözleri ve Aşk Nickleri - Sevgi Sözleri Bölümünden Damar Sözler Delikanlı Nickler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Reklam

  Damar Sözler Delikanlı Nickler

  Reklam  Damar Sözler Delikanlı Nickler

  Forum Alev
  damar sözler Delikanlı Nickler
  Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

  Bir yürek nelere yeterse, Bir can bir canı ne kadar severse, Bir damardan ne kadar çok kan geçerse, Yaşam ölüme ne kadar değerse, Sen de o kadar değerlisin!

  Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Ben senin o gözlerine baktığım an kendimden geçiyorum. Seni unutmaya çalışsam bile unutamıyorum çünkü ben seni çok seviyorum.

  Sen nehirlerde akan suyum, beni ıslatan sevda yağmurumsun,sen aşkta yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın. Sen beni üşüten rüzgar, yüreğimi yakan son ateşsin.


  Sana canim demeliyim cünkü bu can senin, sana sevgilim demeliyim bu sevgililer günü bizim, askimi sadece bu gün degil her gün bilmelisin, 2. 2
  blackcat
  Yeni Üye

  --->: damar sözler

  Reklam  Sağolasın kardeş....güzel nickler... 3. 3
  Fatal
  Özel Üye
  1. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
  2. Aşkın gözyaşları denize düştüğünde sahile şu imzaıy atar: Seni seviyorum.
 4. 4
  Forumacil
  Özel Üye
  MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh .

  ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ..! ¢øK §ø®µ §ø®mã Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ...! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ...!

  sen+ben=biziz
  sen-ben=hiçiz
  senxben=herseyiz
  sen/ben=bölünemeyiz

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi