Etkileyici romantik sözler mesajlar

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Aşk Smsleri Bölümünden Etkileyici romantik sözler mesajlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Etkileyici romantik sözler mesajlar

  Reklam  Etkileyici romantik sözler mesajlar

  Forum Alev
  etkileyici romantik sözler mesajlar mumsema.net

  Ne insanlar tanidim yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim. Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.


  Sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

  Gecemidir insanı hüzünlendiren Yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana düsündüren,Yoksabenmiyim seni düsünmek içingeceyi bekleyen?


  Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin, külü dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.

  Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.

  Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.

  Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin..
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: etkileyici romantik sözler mesajlar

  Reklam  Romantik olmak yada sevgilisine romantik olduğunu ispat etmek için çok farklı şeyler yapan aşıkları görmüşünüzdür.Bunlar havada evlenme tekliflerinden yada herkesin ortasında sevdiğini söylemesi gibi hareketlerdir.+ Yorum Gönder
etkileyici romantik öpücük mesajları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi