Bayram mesajları smsler

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Bayram Mesajları Bölümünden Bayram mesajları smsler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  bucali
  Emekli
  Reklam

  Bayram mesajları smsler

  Reklam  Bayram mesajları smsler

  Forum Alev
  1. Bayram sabahlari, demli bir çay, su böregi, bayram sekerleri, seker isteyen çocuklar, kurbanlik hayvanlarin sesleri, bir telas bir kosturmaca. Köprü hep kalabalik, bayram programlari, kolonya ikramlari, bayram harçliklari, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kisa hal hatir sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrinti. Hayatin üzerindeki 'pause' dügmesine dokunun... Kisa bir süre için hayati durdurun. Mutlu bayramlar...
  2. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarinlar niyettir. Kestiginiz kurban ve dualariniz kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayraminiz mübarek olsun...
  3. Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelisi bütün bir yil beklenir ve gidisindekikeder de ancak böyle bir ikinci gelis ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neseye dönüsür. Ramazan Bayraminizin da böyle bir neseyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle. Iyi bayramlar!
  4. Bayramlar, darginliklarin unutuldugu, insanlarin baristigi, kardesçe kucaklastigi günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duygularin, inançlarin, örf ve adetlerin uygulandigi bir toplumda millet olma suurunun sekillendigi, kuvvetlendigi günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dilegiyle...
  5. Bayramlar, insanlar arasindaki karsilikli sevgi ve sayginin perçinlendigi günlerdir. Bayramlar, insanlarin birbirleriyle olan darginliklarini unuttuklari, baristiklari, kardesçe kucaklastiklari günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duygularin, inançlarin, örf ve adetlerin uygulanip sergilendigi, bir toplumda millet olma suurunun sekillendigi, kuvvetlendigi günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dilegiyle, Ramazan Bayraminiz kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayrami tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
  6. Benim ömrümde irmaklar vardir sularinda hayallerimi yüzdürdügüm, benim ömrümde sevdiklerim vardir bayramlar ayri geçince üzüldügüm. Bayraminiz mübarek olsun!
  7. Bin damla serilsin yüregine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, dualarin kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramin mübarek olsun! rlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.
  8. Bir Bayram daha geldi. Bu bayramin öncelikle milletimize, ulusumuza ve de insanliga hayirlar getirmesini diliyoruz.Kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara?
  9. Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sicak bir mesaj kapatir mesafeleri, birlestirir gönülleri, bir sicak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklastirir bizi birbirimize...
  10. Bir bayram gülüsü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaslarini bile tebessüme çevirsin. Yüregine damla damla umut, günlerine bin tatli mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yaninda olsun, yüzün ve gülün hiç solmasin. Kurban Bayramin kutlu olsun...
  11. Birlik ve beraberligimizi, kardeslik ve dostlugumuzu en sicak sekilde hissedecegimiz mübarek Kurban Bayraminizi tebrik eder, mutluluklar dilerim.
  12. Bu degerli Kurban Bayraminda, kainatin yaraticisi ve alemlerin Rabbi bagislayici ve aciyici yüce Allah tüm dualarinizi kabul etsin.
  13. Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayrami. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakinlassin, darginliklar ortadan kalksin, kardeslik ve dostluk duygulari daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar nese ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana birakip mutlu olalim. Ramazan Bayrami.ni doya doya yasayalim. Hayirli bayramlar! Her seye kadir olan Yüce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayirmasin! Hayirli ve bereketli Ramazan Bayramlari dilegiyle.
  14. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açin. Avucunuza melekler gül koysun, yüreginiz cossun. Ramazan Bayraminiz hayirlara vesile olsun.
  15. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana birakip mutlu olalim. Ramazan Bayramini doya doya yasayalim. Hayirli bayramlar! Her seye kadir olan Yüce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayirmasin! Hayirli ve bereketli Ramazan Bayramlari dilegiyle.
  16. Damaginizi, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandiran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz?
  17. Dostlugu, sevgiyi ve gelecegi... Asimizi, ekmegimizi, soframizi... Hüznümüzü, acimizi, yalnizligimizi paylastigimiz; birlik ve beraberligimizi, kardeslik ve dostlugumuzu en sicak sekilde hissedecegimiz mübarek Kurban Bayraminizi tebrik eder, mutluluklar dilerim. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum...
  18. En delice esen seher yeli, en günesli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve baris paylasimina en sicak 'merhabadir' bayramlar. Kurban Bayraminiz kutlu, her sey gönlünüzce olsun?
  19. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayrami diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz?
  20. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayrami diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
  21. Hayir kapilarinin sonuna kadar açik, kaza ve bellarin bertaraf oldugu Kurban Bayrami?nin yasadiginiz tüm sorunlari alip götürmesi dilegiyle.. Kurban Bayraminiz mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.
  22. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dilegiyle, Ramazan Bayraminiz kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayrami tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
  23. Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel baslangiçlari müjdelemesi gibi, bu bayramin da sana ve ailene mutluluk ve nese getirmesini diliyorum... Iyi bayramlar!
  24. Her seye kadir olan Yüce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayirmasin! Hayirli ve bereketli Kurban Bayramlari dilegiyle?
  25. Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayrami geldi, hosgeldi. Mübarek bayram ulusumuza saglik, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayirli bayramlar dilegiyle.
  26. Kainatin yaraticisi ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz sükürler olsun! Ramazan Bayrami bereketiyle, bolluguyla gelsin, tüm insanlik için hayirlara vesile olsun.
  27. Kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...
  28. Kurban Bayrami.nin ulusumuzun diriligine, mazlumlarin kurtulusuna, insanligin huzur, baris ve hidayetine vesile olmasini dileriz. Her seye kadir olan Yüce Allah, bizleri Islam dininin gösterdigi dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayirmasin! Hayirli ve bereketli Kurban Bayramlari dilegiyle.
  29. Kurban Bayramini sevdiklerinizle beraber saglik ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanliga hayirli olsun!
  30. Kurban Bayraminin ulusumuzun diriligine, mazlumlarin kurtulusuna, insanligin huzur, baris ve hidayetine vesile olmasini dileriz.
  31. Kurban Bayraminiz kutlu, yüreginiz umutlu, umutlariniz atli, sevdaniz kanatli, mutlulugunuz katli, sofraniz tatli, mekâniniz tahtli, ömrünüz bahtli, yuvaniz bereketli olsun... Damaginizi, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandiran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
  32. Küskünlerin baristigi, sevenlerin bir araya geldigi, rahmet ve sefkat dolu günlerin en degerlilerinden olan Ramazan Bayraminiz kutlu olsun. Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelisi bütün bir yil beklenir ve gidisindeki keder de ancak böyle bir ikinci gelis ümidiyle hafifler. Ramazan Bayraminizin da böyle bir neseyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle. Iyi bayramlar!
  33. Küskünlerin baristigi, sevenlerin biraraya geldigi, rahmetle ve sefkatle dolu günlerin en degerlilerinden olan Ramazan Bayraminiz kutlu olsun.
  34. Mübarek Kurban Bayrami tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
  35. Mübarek Kurban Bayraminizi tebrik eder hayirlara vesile olmasini dileriz. Buhayirli günde dualariniz kabul olsun. Dualarinizi eksik etmeyin...
  36. Ramazan Bayrami.nin ulusumuzun diriligine, mazlumlarin kurtulusuna, insanligin huzur, baris ve hidayetine vesile olmasini dileriz.
  37. Ramazan Bayraminiz kutlu, yüreginiz umutlu, umutlariniz atli, sevdaniz kanatli, mutlulugunuz katli, sofraniz tatli, mekâniniz tahtli, ömrünüz bahtli, yuvaniz bereketli olsun... Damaginizi, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandiran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
  38. Ramazan Bayraminizin da böyle bir neseyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle. Iyi bayramlar!
  39. Sema kapilarinin açik oldugu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekseleri saçmaniz temennisiyle hayirli bayramlar.
  40. Tüm arkadaslarin Kurban Bayrami?ni en içten dileklerimle kutlar, saglik, basari ve mutluluklar dilerim. Her sey gönlünüzce olsun!
  41. Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmesine vesile olan Ramazan Bayraminiz mübarek olsun. Bu degerli Ramazan Bayrami.nda, kainatin yaraticisi ve alemlerin Rabbi bagislayici ve aciyici yüce Allah tüm dualarinizi kabul etsin.
  42. Yüregine damla damla umut, günlerine bin tatli mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yaninda olsun, yüzün ve gülün hiç solmasin. Kurban Bayramin kutlu olsun...
 2. 2
  GsmOperator
  Yeni Üye

  --->: bayram mesajları

  Reklam  Hepsi güzel teşekkürler... 3. 3
  Zehra
  Üye
  paylasim icin tesekkürler :) 4. 4
  Google
  Üye
  2010 Ramazan Bayramı Mesajları Sms Sözleri Resimleri E-Kartları

  Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

  Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın Nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

  Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım.


 5. 5
  Google
  Üye
  Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına...


 6. 6
  ENGİN
  Özel Üye
  1. Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelisi bütün bir yil beklenir ve gidisindekikeder de ancak böyle bir ikinci gelis ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neseye dönüsür. Ramazan Bayraminizin da böyle bir neseyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle. Iyi bayramlar!
  2. Bayramlar, darginliklarin unutuldugu, insanlarin baristigi, kardesçe kucaklastigi günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duygularin, inançlarin, örf ve adetlerin uygulandigi bir toplumda millet olma suurunun sekillendigi, kuvvetlendigi günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dilegiyle...
  3. Bayramlar, insanlar arasindaki karsilikli sevgi ve sayginin perçinlendigi günlerdir. Bayramlar, insanlarin birbirleriyle olan darginliklarini unuttuklari, baristiklari, kardesçe kucaklastiklari günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duygularin, inançlarin, örf ve adetlerin uygulanip sergilendigi, bir toplumda millet olma suurunun sekillendigi, kuvvetlendigi günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dilegiyle, Ramazan Bayraminiz kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayrami tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
  4. Benim ömrümde irmaklar vardir sularinda hayallerimi yüzdürdügüm, benim ömrümde sevdiklerim vardir bayramlar ayri geçince üzüldügüm. Bayraminiz mübarek olsun!


+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi