Sıfırdan Graffiti yapımını öğretiyoruz

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Bilgiler Bölümünden Sıfırdan Graffiti yapımını öğretiyoruz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  OgretBize
  Yeni Üye
  Reklam

  Sıfırdan Graffiti yapımını öğretiyoruz

  Reklam  Sıfırdan Graffiti yapımını öğretiyoruz

  Forum Alev
  Merhaba arkadaşlar,
  Sizlere çok güzel haberlirimiz var Öncelikle biz kimiz öğrenmek isterseniz, ÖğretBize ekibiyiz, bizim platformumuzda eğitmenlerimiz gönüllü olarak bu işi bir çıkar gözetmeden yapıyorlar.. Eğitmen kadromuza katılamk isteyen herkes uzmanlığını bizimle paylaşabiliyor..

  Asıl konumuza gelirsek, graffiti alemin adı Code, gerçek hayatta Ferhat Dündar bizlere sıfırdan graffiti yapımını düzenli bir eğitim periyodu ile gerek videolar gerek makalaler ile destek ve öğretici içerikler paylaşacağını söyledi.. Çizimleri gerçekten çok orjinal, bir kısmını forumda bulabilirsiniz.. Hiç bir kısıtlama olmadan herkese açık bir eğitim olacak, katılmak isteyenler sitemize kaydolmaları yeterlidir. Burada sitemizin reklamını yapmayı amaçlamadık, sadece eğitmenimiz gönüllü olarak bir şeyler öğretmen istiyor, sonuçta emeklerimizin boşa gitmesini istemiyoruz.. Kayıt için ogretbize.com/frm adresinden kayıt ol'a basmanız yeterlidir. 19 Mayıs gençlik ve spor bayramında eğitimler başlayacaktır.. İlginiz için teşekkürler, eğitmen alımlarımız devam etmektedir.
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Sıfırdan Graffiti yapımını öğretiyoruz

  Reklam  Graffiti duvar ve benzeri yerlere sprey ve fırça tarzı boya malzemeleri ile yapılan yazı ve resimlere denir. Özellikle gençler duygu ve düşüncelerini resim ve yazılarla anlatmak istedikleri için duvarlara yazı ve resimler yapmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi