Geleceğin Bilgisayarları ... !!

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Bilgisayar Dünyasındaki Yenilikler Bölümünden Geleceğin Bilgisayarları ... !! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Geleceğin Bilgisayarları ... !!

  Reklam  Geleceğin Bilgisayarları ... !!

  Forum Alev
  WITHUS

  Fiziksel çalışmalar ve oynarken öğretme yöntemi ile okul öncesi eğitim daha eğlenceli hale geliyor.


  Backpacker's Diary

  Sık seyahat edenler, farklı sayfalarda farklı özellikler taşıyan ve güneşle şarj olan bir bilgisayara gelecekte kavuşabilir.

  DNA

  Projektör, klavye ve güç ünitesi dışındaki her parçayı değiştirerek tamamen size özel bir bilgisayara sahip olmak ne zaman mümkün olacak?

  FIT


  Kolda taşınan MP3 çalarların bir sonraki adımı, kol bandı şeklinde detaylı spor ve diyet bilgileri görüntüleyen bir sağlık rehberi.

  Yuno


  Kahvaltınızı ederken bir yandan çay veya kahve fincanınızın üzerinde ihtiyaç duyduğunuz bilgileri görebileceğiniz dokunmatik bir ekran olsa hoş olmaz mıydı?

  Palette


  Görsel algılayıcı ile renk tanımlayabilen bir ekran yüzeyi, teknolojik ressamların tam da ihtiyacı olan şey.

  Siafu


  Görme engellilere özel olarak tasarlanan Siafu, dokunmaya duyarlı kontrol deneyiminin gelecekteki hali için ipuçları taşıyor.

  The Coach's Clipboard


  Fantezi sporlarından vazgeçemeyenler için anlık bilgiler, analizler, önemli gelişmeler ve aktiviteler her daim erişilebilir durumda.

  T-Horizon


  Klasör tasarımı ve çıkarılabilir işlem ünitesi ile çift taraflı, transparan ve esnek ekranlar, toplantı insanlarının ilgisini çekecek türden.

  Smartchef


  Özellikle ev hanımları için, mutfakta geçen uzun saatleri çok daha eğlenceli ve çekilir hale getirmek mümkün.
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Geleceğin Bilgisayarları ... !!

  Reklam  Geleceğin Bilgisayarları ., bilgisayalar ses transeri sağlıyor bunun yanında bir zaman sonra görüntü transferi sağlıyor şimdi yeni bir transfer olmalıki geleceğin bilgisayarı olsun+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi