Dünyanın İlk Hybrid Depolama Özellikli Notebook'u - MSI U115 Hybrid

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Bilgisayar Dünyasındaki Yenilikler Bölümünden Dünyanın İlk Hybrid Depolama Özellikli Notebook'u - MSI U115 Hybrid ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Bera
  Üye
  Reklam

  Dünyanın İlk Hybrid Depolama Özellikli Notebook'u - MSI U115 Hybrid

  Reklam  Dünyanın İlk Hybrid Depolama Özellikli Notebook'u - MSI U115 Hybrid

  Forum Alev
  MSI, U115 Hybrid Notebook ürününü bugün tanıtıyor. Hem SSD, hem de HDD tipi sabit diskleri bir arada kullanmaya olanak tanıyan U115, dünyada SSD ve HDD imkanlarını deneyimleyebileceğiniz ilk hybrid (melez) bilgisayar olma özelliğine sahip.
  MSI'ın özel Hybrid Depolama Teknolojisi sayesinde bilgisayarınız "ECO ON" modunda çalışırken süper uzun bir pil ömrüne sahip olur. * Bu inanılmaz kapasite, U115'in taşınabilirliği ve üretkenliğini kat kat arttırarak günlük yaşantınızı çok daha kolay bir hale getirir.

  *Sabit diskin gerçek boyutu, satın alınan modele göre değişiklik gösterir.
  Özgürce Çalışmak için
  - Dünyanın Hybrid Depolama Özelliğine sahip ilk taşınabilir bilgisayarı
  U115 Hybrid, MSI'ın Özel Hybrid Depolama Teknolojisi sayesinde dünyada SSD ve HDD disklerin imkanlarını aynı anda deneyimleyebileceğiniz ilk bilgisayar olma özelliğine sahiptir.
  U115 Hybrid, esas olarak SSD sisteminde çalışır ve hem hızlı, hem de şoka dayanıklı güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Windows işletim sistemi SSD üzerinde çalışırken kendi dosyalarınızı HDD disk üzerinde depolayabilirsiniz. SSD sistemi, dosyaları HDD depolama teknolojisinden çok daha hızlı bir şekilde okur ve daha az enerji harcar. Darbe emici özelliği sayesinde tren gibi sarsıntılı araçlarda seyahat ederken üstün tutarlılık sağlar.

  * Sabit diskin gerçek boyutu, satın alınan modele göre değişiklik gösterir.
  - Yeni ® Menlow Platformu ve Atom™ İşlemci
  Atom™ işlemcili Intel® Menlow platformu sayesinde internet erişiminiz artık daha geniş ve daha kolay. U115 Hybrid bilgisayarınızın potansiyelini ister evde film izlerken, ister bir kafe'de e-postalarınızı yazarken, ister tatilde sosyal ağlarda arkadaşlarınızın sayfalarına göz atarken deneyimleyebilirsiniz. Bunların yanında video akışlarını online olarak izleyebilir, online eğlenceden herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan sınırsız olarak yararlanabilirsiniz.
  Diğer taraftan U115'in yetkin enerji tasarrufu tasarımı sayesinde uzatılan pil ömrü ile gün boyu internette dolaşabilir, bloglarınızı yazabilir, müzik dinleyebilir, video izleyebilir ve ve dünyayla iletişim kurabilirsiniz.
  - Daha geniş Klavye ve Touchpad
  MSI, en küçük dizüstü bilgisayarlarında bile üstün ergonomik klavye tasarımını uygulamakta kararlıdır. U115 Hybrid'in klavyesi, mükemmel dokusuna ek olarak tuşlar arasındaki mesafenin 17.5 mm.'ye çıkartılması ile mükemmel bir kullanım konforu sunar. Ek olarak touchpad ve boşluk tuşunun dahice tasarımı, çalışırken parmaklarınızın rahatça kaymasını ve zarar görmemesini sağlar.
  Özgürce İzlemek için
  - 10” Genişliğinde LCD Ekran
  U115, okurken ya da izlerken daha rahat olabilmeniz için olağan küçük boyutlu tasarımlardan farklı olarak 10" genişliğinde LCD ekran ile donatılmıştır. 1024x 600 çözünürlük desteği ile internette gezinirken web sayfalarını tam olarak görüntüleyebilmenize olanak tanır.

  - En yeni LED Enerji Tasarruflu Geriden Aydınlatma Teknolojisi
  U115 Hybrid, toplam görüntü kalitesini arttıran, daha canlı ve aydınlık renkleri deneyimlemenizi sağlayacak LED enerji tasarruflu geri aydınlatma teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji aynı zamanda enerji tasarrufu özellikleri ile daha uzun bir çalışma süresi sunar.
  Özgürce Hareket Etmek için
  - Hafif Tasarım
  Yaklaşık 26 cm. uzunluk ve 18 cm. genişliğe sahip olan gövdesi, 19 ila 31.5 mm kalınlığı ile U115 Hybrid şaşırtıcı derecede incedir. Pil dahil toplam 1 kg.'lık ağırlığı ile U115 Hybrid, gittiğiniz her yere kolayca taşıyabileceğiniz ideal notebook bilgisayardır.
  Özgürce Oynamak için
  - Süper Uzun Pil Ömrü *
  MSI'ın özel Hybrid Depolama Teknolojisi sayesinde "ECO ON" modunda bilgisayarınız süper uzun bir pil ömrüne sahip olur. Bu inanılmaz kapasite, U115'in taşınabilirliği ve üretkenliğini kat kat arttırarak günlük yaşantınızı çok daha kolay bir hale getirir.
  * Pilin gerçek çalışma süresi, işletim koşullarına ve ayarlara göre değişiklik gösterir.
  - Anında İletişimin Verdiği Heyecan
  Yüksek çözünürlüklü web kamerası, 2 kanal stereo hoparlörleri ve mikrofonu gövdesine mükemmel bir şekilde entegre edilen U115 Hybrid, teknolojinin getirdiği çevikliği ve çağdaş moda çizgisini en iyi şekilde yansıtır. Web sohbetlerinde iletilerinizin karşı tarafa anında ulaştırılması sayesinde heyecanınız bir an bile kesintiye uğramaz. Fotoğraflarınızı canlı renklerde, keskin ve yüksek çözünürlükte çekebilir, hem iç mekanda, hem de dışarıda anlık iletilerinize daha fazla keyif katabilirsiniz.
  - Kablosuz İnternet Bağlantısı
  U115 Hybrid, 802.11 b/g/n standartlarında tam kapsamlı kablosuz ağ desteği ve Bluetooth iletişim arayüzü ile evde ya da dışarıda internete ulaşabilirsiniz. Günlük yaşantınızda artık hiçbir engelle karşılaşmayacaksınız.
  - Geniş Kapsamlı Çoklu Ortam Uygulama Arayüzü
  U115 Hybrid eksiksiz bir eğlence arayüzüne sahiptir. 4'ü 1 arada kart okuyucu (XD/SD/MMC/Memory Stick) sayesinde yaygın bellek kartlarını kullanabilir, dosyalarınızı notebook bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. PDA'lar, dijital kameralar ve fotoğraf makineleri, MP3 çalarlar, GPS sistemleri ve piyasada en çok bulunan diğer dijital aygıtlarla dizüstü bilgisayarınız arasında USB 2.0 yuvası sayesinde de veri transferi yapabilirsiniz. İsterseniz seçime bağlı harici DVD kaydedici ile önemli dosyalarınızı saklayabilir, film izleyebilir ya da diğer çokluortam eğlencelerinin tadını çıkarabilirsiniz. 2. 2
  ASUDE
  Bayan Üye

  Cevap: Dünyanın İlk Hybrid Depolama Özellikli Notebook'u - MSI U115 Hybrid

  Reklam  Önde gelen teknoloji devlerinden Samsung, dünyanın ilk hybrid sabit diskine sahip dizüstü bilgisayarı Samsung R55'i yapmıştır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi