Motorola'da Cenk Cesur dönemi

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Motorola'da Cenk Cesur dönemi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Motorola'da Cenk Cesur dönemi

  Reklam  Motorola'da Cenk Cesur dönemi

  Forum Alev
  Motorola'da Cenk Cesur dönemi
  Motorola, Avrupa Bölge Kalite Müdürü Cenk Cesur'u Motorola Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine atadı. Cesur, Motorola'nın Ev ve Ağlar Mobilite Çözümleri, Mobil İletişim Araçları ve Kurumsal Mobilite iş birimlerinin dahil olduğu Türkiye pazarında büyümesi ve gelişmesinden sorumlu olacak.

  Ağustos ayında görevinden ayrılan Yücel Kubanç'ın yerine bu ay başına kadar Suudi Arabistan Ülke Müdürü olarak Motorola Türkiye'nin genel iş operasyonlarının sorumluluğunu üstlenen Cenk Cesur, rekabetçi Türkiye pazarında; iş ortakları, telekomünikasyon operatörleri ve müşteriler için Motorola'nın ‘Kesintisiz İletişim' vizyonunun gerçekleştirilmesine yardımcı olacak. Cesur aynı zamanda2006 yılından bu yana yürüttüğü Avrupa Bölge Kalite Müdürlüğü görevini de sürdürecek.

  İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Cenk Cesur, aynı üniversitede Mühendislik Yönetimi yüksek lisans programını tamamladı. 38 yaşında olan Cenk Cesur, 2000 yılından bu yana Motorola'da çeşitli kademelerde görev yapıyor.

  Teknolatte 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Motorola'da Cenk Cesur dönemi

  Reklam  motorolanın kendi bünyesinin elemanı bir süre çalışınca aynı bünyede bir cevher görmüşlerki extra sorumluluk vermişler kendise onun açısından guru verici olsa gerek şimdilerde aynı görevdemi takip etmek lağzım+ Yorum Gönder
cesur
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi