TTnet'ten Internet'e "aile koruması"

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden TTnet'ten Internet'e "aile koruması" ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  TTnet'ten Internet'e "aile koruması"

  Reklam  TTnet'ten Internet'e "aile koruması"

  Forum Alev
  TTnet'ten Internet'e "aile koruması"
  TTNet'in yeni uygulamaya koyduğu “Aile Koruma Şifresi” ile aileler istedikleri kategorileri seçerek çocuklarını pornografi, uyuşturucu-alkol, şiddet, şans oyunları ve benzeri zararlı sitelerden uzak tutabilecek. Filtreleme işlemi, ürünün içinde önceden tanımlanmış olan kategorilere göre kolayca yapılabiliyor.

  Ebeveynlere çocukları için güvenli bir İnternet ortamı sağlayan Aile Koruma Şifresi, İnternet erişimini süre olarak da kontrol altına alabiliyor. Tamamı Türkçe olan Aile Koruma Şifresi ile sadece İnternet'te gezinilen siteler değil, sohbet içerikleri de takip edilebiliyor. Dilerseniz, çocuğunuz engellenen bir siteye erişmeyi denediğinde size e-posta ile haber veriliyor.

  AİLE KORUMA ŞİFRESİ NE GETİRİYOR?

  • Çocuklarınsakıncalı sitelere ulaşması ve sakıncalı kişilerle iletişime geçme olasılığı Filtreleme Özelliği sayesinde engellenebiliyor.
  • Günlük, haftalık İnternet kullanım süresi Zaman Denetimi sayesinde belirlenebiliyor; böylece çocukların derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmaması sağlanıyor.
  • Zaman Denetimi ve İçerik Filtreleme işlemleri, evde yaşayan her yaş grubuna hatta her çocuğa özel yapılabiliyor, ebeveynler ise dilediklerinde kendileri için bu şifreleri kaldırabiliyor.
  MYNET 2. 2
  D.K.F.Q
  Usta Üye

  --->: TTnet'ten Internet'e "aile koruması"

  Reklam  cok güsel bi program bnde war tavsiye edebilirim+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi