Güneş enerjisi ile çalışan mobil kit

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Güneş enerjisi ile çalışan mobil kit ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  dark.water
  Asker Üye
  Reklam

  Güneş enerjisi ile çalışan mobil kit

  Reklam  Güneş enerjisi ile çalışan mobil kit

  Forum Alev


  Crea BHC-1 kolay kullanımı, güneş enerjisi ile şarj olması ve ses netliği ile ilgi çekiyor.


  Trafikte cep telefonu ile konuşmanın ne kadar tehlikeli olduğu artık tartışılmaz bir gerçek. Handsfree araç kitleri, bu aşamada araç sürücülerine çok yardımcı oluyor. Bluetooth standardının da artık hemen hemen tüm cep telefonlarında bulunduğunu göz önüne alırsak, bu standart üzerinden araç içinde iletişim kurup kullanabileceğiniz pratik bir araç kitinin oldukça ilgi çekici olacağı aşikar.
  Araç kitleri için enerji ve kablo derdini güneş enerjisi ile şarj olma imkanı sayesinde ortada kaldıran BHC-1, Crea'nın sunduğu en ilginç ürünlerden biri. Kredi kartı boyutlarında, sadece 13.3 mm kalınlığında ve 60 gr ağırlığında olan BHC-1 tam dolu şarjda 12 saat konuşma / 700 saat bekleme süresi sunuyor. Güneş panelleri sayesinde araçta gün içinde şarj edilebilen üründe gürültü engelleme ve ses iyileştirme teknolojisi bulunuyor. Bu sayede görüşmeler oldukça net gerçekleştirilebiliyor.
  Sonuç olarak, dokunmatik tuşları ve tasarımı ile oldukça şık bir mobil Bluetooth araç kiti olan Crea BHC-1 araç güvenliğine önem veren sürücüler tarafından dikkatle incelenmesi gereken bir ürün.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Güneş enerjisi ile çalışan mobil kit

  Reklam  buda güzel bir icat ama bizim tarafımızdan yapılma imkanı yoktur o kesin ya japondur ya çin Güneş enerjisi ile çalışan mobil kit zaten mobil küçük minyatür deyince onlar akla geliyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi