Motorola, ürün portföyüne arka plan gürültüsünü kesen iki yeni Evrensel Bluetooth kulaklık ekledi.

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Motorola, ürün portföyüne arka plan gürültüsünü kesen iki yeni Evrensel Bluetooth kulaklık ekledi. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Motorola, ürün portföyüne arka plan gürültüsünü kesen iki yeni Evrensel Bluetooth kulaklık ekledi.

  Reklam  Motorola, ürün portföyüne arka plan gürültüsünü kesen iki yeni Evrensel Bluetooth kulaklık ekledi.

  Forum Alev

  Yeni MOTOPURE H15 Evrensel Bluetooth kulaklık, açılır kapanır tasarımıyla dikkat çekiyor. Motorola H780 Evrensel Bluetooth kulaklık ise özel bir stil ve net bir ses kalitesi sunuyor. Her iki kulaklık da kullanıcılara, Motorola tarafından geliştirilen CrystalTalkTM teknolojisi sayesinde ortam gürültüsünü azaltarak hem kendi seslerini duyurma hem de karşı tarafı rahatça duyabilme olanağı tanıyor.

  MOTOPURE H15

  Sürekli hareket halinde olan ve sık sık farklı gürültülü ortamlara girip çıkan meşgul mobil tüketiciler için tasarlanan MOTOPURE H15, arka plan gürültüsünü azaltarak net bir ses kalitesi sağlıyor. Ortam gürültüsü arttıkça kullanıcıların ses ayarını elle yükseltmelerine lüzum kalmaz çünkü H15 gereken frekansları güçlendirerek sessiz ortamlarda olduğu kadar gürültülü ortamlarda da net bir konuşma olanağı sunuyor.

  Motorola’nın RapidConnect teknolojili benzersiz kapaklı tasarımı büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Konuşmak için açar, bataryanın ömrünü uzatmak için kapatırsınız. MOTOPURE H15’i 15 dakika şarj etmek 1 saatten fazla konuşma süresi sunuyor. Kulaklık şarj cihazında şarj olurken de telefonla bağlantıda kaldığından kullanıcı tarafından istediği anda kullanıma sokulabiliyor.

  Motorola H780

  Kulaklıklar için geliştirilmiş CrystalTalk teknolojisinin sağladığı kaliteli ses ve 7 saatlik eller serbest konuşma süresiyle H780, hareket halindeki kullanıcılara ne kadar konuşmaları gerekiyorsa o kadar konuşabilme olanağı sağlıyor. 9 mm’lik minik hoparlörünün kullanıcıların yüzde 90’ından fazlasına rahatça uyduğu, deneylerle saptanmış.
  H780 hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.motorola.com/H780 adresini ziyaret ediniz.

  MOTOPURE H15 ile H780’in 2008 yılının son çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Motorola, ürün portföyüne arka plan gürültüsünü kesen iki yeni Evrensel Bluetooth kulaklık ekledi.

  Reklam  motorola yapmışsa en fazla altı ay sonra çinliler taklidini ucuzunu yapmıştır zaten motorolada çinde yaptırmıştır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi