Yüksek Çözünürlükte MP4 Arıyorsanız Buraya Göz Atın

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Yüksek Çözünürlükte MP4 Arıyorsanız Buraya Göz Atın ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Yüksek Çözünürlükte MP4 Arıyorsanız Buraya Göz Atın

  Reklam  Yüksek Çözünürlükte MP4 Arıyorsanız Buraya Göz Atın

  Forum Alev
  MP4 cihazları üzerindeki yüksek çözünürlük savaşları marketlerde bu yaz başladı. Bakalım yaz sonu ne çeşit sürprizler getirecek?

  MP4 satışları günden güne artıyor. MP4 cihazları üreten firmalardan biri de Onda. Firmanın ürün çeşitliliği oldukça fazla. Piyasaya sürdükleri ürünler MP+ gelişimine önderlik ediyor.

  Firmanın yeni ürünlerinden bir tanesi 3.0 inç ekran büyüklüğüne sahip VX555HDL modeli. 16:10 geniş ekran çözümü sunan ürünün çözünürlüğü 400 x 240 piksel. Yüksek çözünürlük ihtiyaçlarını karşılayamayan bu cihaz kullanıcılara kolay taşınabilme sunuyor. Gövde için seçilen malzeme çelik ve ürünün etrafında alüminyum alaşımlı malzeme ile akrilik yapılmış.

  Ürünün kapasitesi ise 4 GB. Fiyatının 299 dolar olmasına rağmen VX555HDL, güçlü işlemcisi sayesinde 720P HD dosyalarını kolaylıkla oynatabiliyor. Ürün RM / RMVB / AVI / FLV video biçimlerini destekliyor. Dahası VX555HDL'yi video çıkışı sayesinde televizyonunuza veya başka bir görüntü cihazına kolaylıkla bağlayabiliyorsunuz. VX555HDL üzerinde iyi bir ses performansı için Cirrus ses çipi CS42L52 kullanılmış. Bu sayede cihaz 3D ses uygulamalarında bile daha iyi performans sağlıyor. Uygun boyutlar sunan ürünün fiyatı oldukça makul ve performansı oldukça güçlü.

  VX555HDL'nin diğer kullanışlı zengin özellikleri ise e-books okumak için TXT, LRC biçim desteği, MIC kayıt özelliği, görüntü tarama, ve JPEG, BMP, PNG resim biçimleri desteği.

  Firmanın bir diğer ürünü de 4.3 inç ekrana sahip MP4'ü VX767HDL modeli. Bu ürün 8 GB kapasiteye sahip ve satış fiyatı 399 dolar. Ürün şık görüntüsünün dışında güçlü performansıyla da göz dolduruyor.

  Cihazın 4.3 inç ekranı 480 × 272 piksel çözünürlüğe sahip. Bu cihaz üzerinde yüksek çözünürlüklü filmleri kolaylıkla izleyebiliyorsunuz. VX767HDL RM, RMVB, AVI, FLV biçim lerini destekliyor. Ürünün video çıkış desteği sayesinde birçok filmi televizyonda da izlemeniz mümkün.
 2. 2
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye

  --->: Yüksek Çözünürlükte MP4 Arıyorsanız Buraya Göz Atın

  Reklam  Apple iPhone ve VX767HDL aynı ses çipini Cirrus CS42L52'yi kullanıyor. SNR, 98 dB'ya yükseltilmiş. Cihaz çeşitli oyun özellikleri sunuyor. Ek olarak, sağlam ses ve görsel özellikler sunan VX767HDL kayıt, e-book okuma, resim tarama, çoklu görev işletimi ve diğer özellikleri kullanıcıya sunuyor. VX767HDL aynı zamanda Micro SD kart desteği de sunuyor. Ayrıca ürün üzerinde çift hoparlör bulunuyor.
  Firmanın diğer bir ürünü ise 5 inç ekran büyüklüğüne sahip ve 8 GB kapasite sunan VX545HD modeli. Ürünün fiyatı ise 599 dolar. 5.0 inç büyük ekran 800 × 480 piksel çözünürlüğe sahip. Ürün 720P video yayınına imkan sunuyor. Ürün ile birlikte kablosuz uzaktan kumanda geliyor. Kablosuz uzaktan kumanda ile cihazın tüm işlevlerine erişebiliyorsunuz.
  4.3 inch HD MP4 fiyatı ile karşılaştırıldığında VX545HD mükemmel çözüm sunuyor. Yüksek LCD ekran, aynı renk çıkış desteği, oyunlar, PDF desteği, e-book ve FM araçları, uzaktan kumanda özellikleri ürünün ekstraları.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi