Nokia N95, Avrupa'nın en iyi medya telefonu seçildi

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Nokia N95, Avrupa'nın en iyi medya telefonu seçildi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Nokia N95, Avrupa'nın en iyi medya telefonu seçildi

  Reklam  Nokia N95, Avrupa'nın en iyi medya telefonu seçildi

  Forum Alev
  Nokia N95, Avrupa'nın en iyi medya telefonu seçildi
  Multimedya bilgisayarlarla teknoloji dünyasına yeni ürünler, yeni çözümler ve yeni bir deneyim getiren Nokia Nseries, en yeni modeli olan Nokia N95 ile bir ödül daha kazandı. Avrupa'nın önde gelen tüketici elektroniği derneklerinden Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (European Image & Sound Association - EISA), Nokia N95'i 2007-2008'de Avrupa'nın En İyi Medya Telefonu seçti.

  Nokia N95, bir mobil cihazda olması istenen birçok özelliği barındırıyor. Entegre GPS, Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamera, saniyede 30 kareye kadar MPEG4 video çekim imkanı, saniyede 3,5 MB'ye kadar veri aktarımı, gelişmiş web tarayıcısı, Wi-Fi gibi özellikleri Nokia N95'i farklı kılıyor.

  Nokia N95 daha önce de TIPA (Technical Image Press Association - Teknik Görüntü Baskı Derneği) tarafından “Avrupa'da 2007 Yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı” (Best Mobile Imaging Device in Europe 2007) seçilmişti.

  Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği tarafından 2006-2007'de Avrupa'nın En İyi Medya Telefonu ise yine Nokia N95'in bir alt modeli olan N93 seçilmişti.

  www.teknolatte.com 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Nokia N95, Avrupa'nın en iyi medya telefonu seçildi

  Reklam  akıllı telefonları bir kenara bırakırsan o zamanlarda yani on yıl önce zamanının en yi telefonu bunu sağlarken en iyi ses kalitesi en iyi görüntü kalitesi ile sağlıyor+ Yorum Gönder
nokia telefon modelleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi