Büyük Çantalar Yine Moda!

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Çanta ve Cüzdan Modelleri Bölümünden Büyük Çantalar Yine Moda! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sen_AY
  Usta Üye
  Reklam

  Büyük Çantalar Yine Moda!

  Reklam  Büyük Çantalar Yine Moda!

  Forum Alev

  Kış sezonunun vazgeçilmezi büyük çantalar ünlü markaların yine gözdesi! Üstelik kızılderilileri anımsatan saçaklarıyla..

  Büyük çanta hafifi sandalet!
  Ünlü markalar içine her şeyi koyabileceğiniz büyüklükle çantaları farklı tasarımlarla hazırladı... Eminiz ayaklarınızda çantanızla zıt oranda hafif sandaletler, kolunuzda büyük çantanız bu yaz da modayı takip edeceksiniz!

  Çanta büyüdükçe içindekiler de artıyor!
  Çantanızdaki ayna, cüzdan, vitaminler, not defterleri ve diğer ihtiyaç (!) malzemeleriniizn sayısı çanta büyüdükçe artıyor olabilir. Bir ara çantanızın içinde ne olduğunu gözden geçirmeniz, gerekenleri ve gerekmeyenleri ayırmanız yararlı olabilir.

  Çantanızın içinde ne var!
  Belki yanınızda üç ayna, 3 ruj ve bir sürü makyaj malzemesi taşıyorsunuzdur da farkında değilsinizdir... Büyük çantaların 3-4 kilo ağırlığında olduğu düşünülürse, her gün gereksiz yere bu kadar ağırlığı taşımaktan kurtulursunuz.

  Çantada moda renkler!
  Dikkat çekici büyüklükteki çantalar aynı zamanda parlak ve renkli... yeşil, Sarı, Mavi, Kırmızı 'Neon' renklerde hazırlanan koleksiyonlardan gözünüzü alamayacaksınız! Neon renkler kadar milenyum rengi metalik gri, altın sarısı da dikkat çekiyor. Düz bir kıyafetle neon çantalar kullanılması öneriliyor. Bunun yanı sıra kahverengi, siyah hala ağırlığını koruyor. Özellikle Prada'nın kahverengi deri çantalarında saçaklar göze çarpıyor. Saçaklı, şık çantalarla deri, hafif sandaletler veya yüksek topuklu kahverengi ayakkabılar tercih edilebilir.

  Sırt ve bel ağrılarına dikkat!
  Büyük çantadan vazgeçemeyenlere bir de sırt ve bel kaslarını güçlendirecek egzersizler öneriliyor. Her türlü spor dalı öncesi mutlaka kasları ısındırıcı ve güçlendirici egzersizlerin yapılması gerekiyor. Jimnastik, futbol, bale, halter, golf, su kayağı, güreş ve basketbol gibi spor dallarında ileriye dönük bel ağrısı sorunun yaşanması daha sık görülüyor. Ancak vücut ağırlığını ortadan kaldıran ve karın, sırt ile omuz adalelerini güçlendiren yüzme sporu ise bel ağrısı konusunda yapılabilecek en iyi egzersiz.
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Büyük Çantalar Yine Moda!

  Reklam  Büyük çantalar her zaman taleb edilen ve sıklıkla kullanılan çanta modellerinden olmuştur.Çantalarında birçok ihtiyaç malzemelerini koymayı seven bayanlar büyük çantalarınızı dolaplarınızdan çıkarabilirsiniz+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi