Gökkuşağı Gülleri Resimleri

+ Yorum Gönder
Resimler ve Çiçek Resimleri Bölümünden Gökkuşağı Gülleri Resimleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Gökkuşağı Gülleri Resimleri

  Reklam  Gökkuşağı Gülleri Resimleri

  Forum Alev
  Gökkuşağı Gülleri

  Gökkuşağı Gülleri Resimleri.jpggokkusagi-gulleri-resimleri.jpggokkusagi-gulleri-resimleri2.jpg

  Aynı gül üzerinde birden çok renk taşıyan gökkuşağı gülleri ya da nam-ı diğer 'mutlu güller' son zamanların en ilginç hediyesi olacak gibi duruyor.


  Kırmızı gül; tutku ve romantizmin, sarı gül; arkadaşlığın simgesidir. Pembe gül ise minnettarlık ifadesi... Ama eğer kafanız karşıksa ya da karşınızdakine net bir mesaj vermek istemiyorsanız, bu güllerden yollamayı deneyebilirsiniz.


  Gökkuşağı gülü hayatına krem rengi olarak başlıyor. Ardından da yapraklar sap yoluyla suya yerleştirilmiş farklı renk özlerini alıyor. Bu işlemin tamamlanması 12 saat ila 24 saat arası sürüyor ancak işlemin nasıl gerçekleştirildiği üretici tarafından bir ticari sır olarak saklanıyor.

  Hollandalı çiçekçi Peter van de Werken uzun saplı Vendela güllerini alıyor ve onları rengarenk boyayarak tüm dünyaya satıyor.

  Güller kokusunu kaybetmiyor ve neredeyse normal güllerle aynı sürede solmadan dayanabiliyor.


  Son bir yılda satılan gökkuşağı gülü sayısı 1 milyona yaklaşmış. Özellikle ülke bayrağını çağrıştıran sarılı mavili güller İsveç'te çok popüler... Japonya ve İtalya da en çok satış yapılan ülkeler arasında yer alıyor.


  Bu güzel güllerin belki tek kusuru fiyatı... Gökkuşağı güllerinin tane fiyatı 60 lirayı, düzine fiyatı ise 150 lirayı buluyor. Yine de "Sen buna değersin." mesajını göndermek için bu güllere ihtiyaç duyabilirsiniz.


 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Gökkuşağı Gülleri Resimleri - Çicek Resimleri - Renkli Gül Resimleri Yapımı

  Reklam  Yapma çiçekler gibi duran bu renkli güller aslında gerçek. Başta krem renginde olan bu çiçekler suya konulduktan sonra renkleri ortaya çıkmaktadır. 3. 3
  Ziyaretçi
  çok güzel güller gökkuşağını andırıyor+ Yorum Gönder
vendela gülleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi