Sivilcelerinizden diş macunuyla kurtulun!

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Cilt Hastalıkları Bölümünden Sivilcelerinizden diş macunuyla kurtulun! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Sivilcelerinizden diş macunuyla kurtulun!

  Reklam  Sivilcelerinizden diş macunuyla kurtulun!

  Forum Alev
  Çok basit formüllerle daha güzel görünmek mümkün. Örneğin diş macunu yardımıyla sivilcenizi küçültebilir, sirke sayesinde de parlak saçlara kavuşabilirsiniz...
  Akan makyajınızı düzeltin


  Makyajınızı yeniden yapmak için zamanınız yoksa, bir kulak pamuğunu makyaj temizleyicisine batırın ve makyajınızın yalnızca akmış veya bulaşmış bölgelerini silin.

  Tırnağınızı yapıştırın


  Kırıldığı zaman tırnağınızı koparmak yerine, bir damla japon yapıştırıcısını kırıldığı yere damlatın. Üzerine ojeden yoğun bir tabaka sürün.

  Kaşlara göz kremi...


  Yoğun bir göz kremini kaşlarınıza uygulayarak onları da nemlendirmeniz mümkün. Ayrıca kepeğe benzeyen o beyaz zerreciklerden de kurtulmuş olursunuz.

  Çözüm kabartma tozunda


  Uyguladığınız bir otobronzan sonrasında cildinizde çizgiler meydana geldiyse, banyo lifinin üzerine koyacağınız bir miktar kabartma tozu ile cildinizi ovarak bu çizgilerden kurtulabilirsiniz.


  Fırçanıza saç spreyi sıkın


  Saçlarınızı kuruttuktan sonra fırçanızın üzerine bir miktar saç spreyi sıkın ve saçınızı tarayın. Böylelikle saçlarınız kaskatı olmadan hacmini ve parlaklığını koruyacak.

  Dişlere ağız gargarası


  Eve geç geldiğiniz gecelerde kendinizi dişlerinizi temizleyemeyecek kadar yorgun hissediyorsanız, ağzınızı bir gargara ile çalkalayın. Ardından kuru diş fırçanızla diş etlerinizin dişlerinizle buluştuğu noktaları hafifçe fırçalayın.

  Bebek yağıyla nemlenin


  Parlak ama çok yağlı görünmeyen bir cilde sahip olmak için günlük vücut nemlendiricinizin içine bir damla bebek yağı ekleyin.

  Bitki yağından yararlanın


  Tırnakların etrafını çevreleyen ölü derilerin sertleşip şeytan tırnağına dönüşmemesi için, bu bölgelere bir miktar kayısı yağı damlatın.

  Uçuğa çözüm kremde


  Uçuğun çıkmaya başladığını hissettiğinizde, üzerine bir miktar nemlendirici sürerek daha kötü bir hale gelmesini önleyebilirsiniz.

  Göz kalemi donsun


  Göz kaleminizin ucu uygulama sırasında dağılıyorsa, onu 15 dakikalığına buzluğa koyun. Çıkardığınızda ucunun sert olduğunu ve cildinizde rahatça hareket ettiğini göreceksiniz.

  Sivilceye macun


  Sadece bir bezelye büyüklüğünde uygulayın. Diş macunu sivilcenin yağını emerek daha fazla büyümesini engeller. 15 dakika sonra yüzünüzü yıkayın.

  Kaşlarınızı fırçayla tarayın


  Kullanılmamış nemli bir diş veya kaş fırçasının üzerine saç spreyi sıkarak kaşlarınızı rahatça düzleştirip şekle sokabilirsiniz.
 2. 2
  nur_1905
  Üye

  --->: Sivilcelerinizden diş macunuyla kurtulun!

  Reklam  Paylaşım için sağol...=)
  Allah'tan hiç sivilcem yokk..=) 3. 3
  rock-şeboist
  Üye
  saol bu bilgiler için 4. 4
  instable
  Yeni Üye
  sivilce içinn kökten tek cozum zoretanin ama her doktor vermez sivilce seviyesine gore ılaclardrı zoretanın ve roaccuttane sıvılceye tek son cozumdurrr asırı derecede olanlarr dırek doktora gıtsınler b gıbı kulaktan dolma bılgılarle cıldınızı mahvetmek yerıne cok guzell bi şekılde doktor kotrolu altında tedavı gorun ve kurtulun arkadaslarrr bılgıler içinn cok tesekkrler

 5. 5
  ftmtbo
  Yeni Üye
  sağol kardeş gerçekten ben deniyorum işe yarıyo yani

 6. 6
  ∂єℓi кιz
  Usta Üye
  bilgiler için saolasın..

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi