Saç Uzatan Bitki

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Cilt Hastalıkları Bölümünden Saç Uzatan Bitki ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Saç Uzatan Bitki

  Reklam  Saç Uzatan Bitki

  Forum Alev
  10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor..

  bu da diğer formul:

  Gerekli Malzemeler: 1. 5-10 gr. civarında Entele Otu, 2. Badem Yağı (küçük şişelerde oluyor), 3. Bepanthene (eczanelerde satılır küçük cam tüplerde)

  Yapılışı: Saçlarınızı iyice yıkayın. Entele'yi bir cezvede su yarıya inene kadar kaynatın (su= cezvenin 4/3) demi tohumlardan süzdürün. Biraz ılıklaşınca badem yağını ve bepanthene'i kalan suyla iyice karıştırın. Daha sonra karışımı masaj şeklinde saç diplerine kadar uygulayın (iyice). Akabinde kafanıza naylon poşet geçirip üzerine saç kurutma makinesini 10-15 Dk. tutun. Biraz bekledikten sonra naylonu çıkartıp. Saçlarınızı yıkayın. Görün bakalım neler olacak.
  (mesela) 1 cm. uzuyorsa 5 cm. uzar. Ayrıca seyrek bölgeler yeniden canlanır.
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Saç Uzatan Bitki

  Reklam  Kozmetik ürünlerde saç bakım ürünlerinde kullanılan entel otu, saçları uzamayan bayanlar için doğal iksir içermektedir. Doğal olduğundan saçları zararı yoktur kısa sürede saçlar uzamaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi