Anchor Butik

+ Yorum Gönder
Örgü Dantel ve Dantel Örnekleri Bölümünden Anchor Butik ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Anchor Butik

  Reklam  Anchor Butik

  Forum Alev
  ANCHOR MAKİNA NAKIŞ İPLİĞİ

  Anchor, makinadaki performansı, inceliği ve yumuşaklığıyla beyaziş, piko ve tüm makinada nakış teknikleri için ideal ipliktir. Çok sağlam ve parlaktır. İşlemede birbiriyle kaynaşan, ipeksi bir görünüm ortaya çıkar. Renklerinin parlaklığıyla ve düzgün yapısıyla yıllar boyu rahatça kullanılır, korkmadan yıkanabilir. Solmaz, boya vermez.

  İÇERİK:
  % 100 merserize uzun lifli Mısır pamuğu

  AĞIRLIK:
  10 gr., 25 gr. (makara)

  RENK SAYISI:
  10 gr: 196
  25 gr: Beyaz, karbeyaz


  ANCHOR ALCAZAR PARLAK NAKIŞ İPLİĞİ

  Anchor Alcazar, parlak kumaşları kullanmayı sevenler için makina nakışında göz alıcı bir seçenek. İpeksi görünümü, ışıltısı ve yumuşaklığı ile nakışa değer katar.

  İÇERİK:
  %100 Viskoz Rayon

  AĞIRLIK:
  10 gr.

  RENK SAYISI:
  166 renk

  ANCHOR NAKIŞ SİMLERİ

  Anchor tek ve iki katlı nakış simleri makina nakışında; üç katlı sim ise el nakışı ve dantelde kullanılmak için uygundur. Kaliteli hammaddesi sayesinde, kullanım hatası olmadığı takdirde yıllarca parlaklığını korur, kolayca kullanılır. Mini simler; az renk gerektiren işlerde daha ekonomik bir seçenektir.

  AĞIRLIK:
  10 gr. (Tek katlı ve 3 katlı sim)
  25 gr. (2 ve 3 katlı sim)
  30 gr. (Tek katlı sim)

  RENK SAYISI:
  10 gr. Tek katlı sim: 7 renk
  10 gr. 3 katlı sim: 7 renk
  25 gr. (2 katlı sim) 3 renk
  25 gr. (3 katlı sim) 2 renk
  30 gr. (Tek katlı sim) 2 renk

  MAKİNA NAKIŞ İPLİKLERİNDE BAKIM:

  Diğer çamaşırlardan ayrı, elde çitilenmeden yıkanmalı, yıkama maddesi olarak tercihen toz sabun, ılık suda eritilerek kullanılmalıdır. Aktif kimyasal madde oranı yüksek deterjanlar, renk üzerinde beklenmedik etkiler gösterebileceği için tavsiye edilmemektedir. İçeriğinde "optik beyazlatıcı" olan ürünler, renkleri soldurabilir.

  Yıkama yaparken temizleme maddesi suda iyice eritilmiş olmalıdır. Yıkama maddesini doğrudan nakış üzerine uygulamayın. Beyaz keten ya da pamuklu dokumalar üzerine işlenmiş ürünlerden leke çıkartmak için seyreltilmiş çamaşır suyu kullanılabilir.

  Nakışlı ürün, bekletilmeden ve bükülmeden iyice sıkılmalıdır. Durulama suyunu almak için iki havlu arasına yayarak rulo yapın ve fazla suyu havluya emdirin. Nakışlı kumaşlar ıslakken üst üste koyularak uzun süre bekletilmemeli, temiz bir havlu üzerine yayılarak hemen kurutulmalıdır. Asarak kurutulmamalıdır.

  Nakışlı kumaşı tam kurumadan, iki temiz bez arasında kumaşın cinsine göre ayarlı sıcaklıkta hala nemliyken tersten ütüleyin. Nemli kumaşı ütülerken buharlı ütü kullanmayın ya da ütünün buhar ayarını sıfırlayarak kullanın.

  Nakışlı ürün, direkt güneş ışığı altında uzun süre bırakılmamalıdır.


  SİMLİ ÜRÜNLERDE BAKIM:

  Simle işlenmiş ürünler ıslak bırakılmamalı, kurutma süresi 25 dakikayı aşmamalıdır.
  Kuru temizleme yapılmak istendiğinde %100 Perkloretilen ile yirmi derecede 30 dakika veya altmış derecede 10-15 dakika uygulama yapılabilir.
 2. 2
  Sihem
  Özel Üye

  Cevap: Anchor Butik

  Reklam  anchor bebek örgü modelleri


  anchor bebek örgü modelleri.jpganchor bebek örgü modelleri1.jpg+ Yorum Gönder
anchor bebek örgü modelleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi