Yeni Nesil Klozet Kapakları

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Yeni Nesil Klozet Kapakları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gönülce
  Özel Üye
  Reklam

  Yeni Nesil Klozet Kapakları

  Reklam  Yeni Nesil Klozet Kapakları

  Forum Alev
  Banyo kültüründe, yeni tasarımlarla konforlu yaşam alanları yaratmak isteyenlere müjde! Estetik ve hijyenin buluştuğu son trend sensörlü klozet kapakları rahatlık ve güvenliği bir arada sunuyor..  Şık ve gösterişli banyolar yaratabilmek için farklı seçeneklerdeki banyo aksesuarlarından yararlanırken, bu özel mekanlara düşlediğimiz estetiği katmak artık çok daha kolay. Gelişen teknoloji ile beraber hijyen ve modernlik artık tasarımcılar için öncelik haline geldi.  Sensörlü kapaklarla güvenlik
  Bu felsefeden yola çıkılarak tasarlanan klozet kapakları banyolarınıza görsel bir şölen sağlarken, marjinal ve modern tasarımlı kapaklar sayesinde misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz! Klozet kapakları günümüzde teknoloji ve modayla birleşerek yaratıcı fikirlere ev sahipliği yapıyor.

  Bu sayede banyolar eskisine göre çok daha modern ve teknolojik. Değişik mekanizmalarıyla elektronik klozet kapakları son dönemde en revaçta olan modeller arasında geliyor. Sensörlü klozet kapakları çocuklarınıza banyoda güvenlik ve rahatlık sağlıyor.  Klozet kapağında beyaz renk tahtını turuncu ve kırmızı renklerine kaptırıyor. Kolay çıkarılabilir mekanizmalar ve sınırsız hayalgücüyle tasarlanan klozet kapakları banyolarda yepyeni bir dönem başlatıyor.
 2. 2
  sagocu_kız
  Bayan Üye

  --->: Yeni Nesil Klozet Kapakları

  Reklam  Yeni Nesil Klozet Kapakları
 3. 3
  SeSSiZ GeCe
  Üye
  hehe daha neler göreceğiz :p ..paylaşım için teşekkürler.. :)+ Yorum Gönder
klozet kapağı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi