Plazma üniteler

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Plazma üniteler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Plazma üniteler

  Reklam  Plazma üniteler

  Forum Alev

  Evlerde yaşama yerleri için düşünülen yeni ürünlere göz atarsanız, o ufak siyah kutu için hazırlanmış birsürü işlevsel ünite gözünüze çarpar. ‘Eve dönüş’ hedefiyle beraber baştacı edilen televizyonlar, uzun vakittir bulundukları mekanı yöneten bir güç bulunduruyorlar.

  Salonda ilk onlar yerini alıyor, sonra öbür eşyaların. Bunu gören firmalarda televizyon, multimedya ekipmanları ve ev sineması sistemleri için özel hazırlanmış tv üniteleri sunuyorlar.

  Stilimiz veya televizyonumuz nasıl olursa olsun, Evlerde dekorasyona başlarken diğer bütün eşyaları tv yi merkez olarak görüp herşeyi ona göre yerleştiriyoruz.

  Ev dekorasyonda başlayan yeni çağ, insanların evde yaptıkları işler ev dışında yaptıkları işlerden yer değiştirmesine sebep oluyor. Ev dışındaki restoranlara, spor merkezlerine ya da kulüplere de ev havası katılıyor; mesela kitaplık ya da ev sineması sistemleri yerleştiriliyor.

  Ev ise, yeni bir sosyal bir mevkinin tam ortasında yer alıyor. Evde organize edilen akşam yemekleri ve ev sineması randevuları gibi sosyallik öne planda, ev teknolojileride bu yapının arkasında durmakta. Gün geçtikçe büyüyen televizyonlar, yüksek teknoloji ürünleri ve plazmalar da bu sistemin bir aksesuarı konumunda.

  Plazma önü yaşama alanı

  Dekorasyon sektöründe birçok eşya ekran ve oturma grubu yerleşimini halletsede, tasarımcılar hep daha değişik çözümler arayışında. Burdan başlayarak Maison Française dergisi, Digicom-Pioneer ve Koleksiyon Mobilya ortaklığıyla bir ‘plazma önü yaşama alanı tasarlama’ yarışması hazırlanıyor: Plazma-Room.

  Artık herşey ona göre yapılıyor , O herşeyin merkezi olmuş konumda.
 2. 2
  BELMA
  Bayan Üye

  Cevap: Plazma üniteler

  Reklam  Evlerin vazgeçilmez eşyalarından biri olan televizyonlar her geçen gün daha fazla önem kazanmaya başladı. Koltuk gurupları evin tüm dekoru ona göre planlanmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi