Yandıkça Renk Değiştiren Mum ..

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Yandıkça Renk Değiştiren Mum .. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Yandıkça Renk Değiştiren Mum ..

  Reklam  Yandıkça Renk Değiştiren Mum ..

  Forum Alev

  Mumların parlayan ve değişen renkleriyle yaptığı ışık gösterisi dünyada bir ilk. İstediğiniz odanın atmosferini anında değiştiren ve güzelleştiren bu mumlar rahatlama, meditasyon, özel kutlamalar, sohbet, romantik bir ortam yaratmak ve sadece keyfini çıkarmak için idealdir. Sadece mumları yakın ve gökkuşağının renklerinin değişmesini izleyin.

  Mumlarının kullanımı çok kolaydır
  İlk kez kullanmadan önce fitili düzeltin. Mumun ömrünü optimize etmek ve performansını iyileştirmek için, ilk seferinde mumu 1-2 saat yakın. Fitili gerektiğinde, örneğin alev veya fitil tütmeye başlarsa ya da fazla büyürse, makasla keserek düzeltin.

  Kestiğiniz fitil parçalarını mumun üstünde bırakmayın. Isıya dayanıklı yüzeylerde kullanın. Hava akımı olan yerlerde yakmayın. Kullanılacak ideal ortamda aydınlatmanın en düşük düzeyde olması önerilir. Renk değişim kalitesini korumak için kullanılmadığı zamanlar karanlık bir yerde muhafaza ediniz.

  Şekiller

  Piramit
  Koni
  Silindir
  Kalp


 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Yandıkça Renk Değiştiren Mum ..

  Reklam  Mumlar ev dekorasyonunun bir parçası olmaya başladığı zamandan itibaren daha güzel modelleri üretilmeye başlandı şekil olarak ihtişamlı ve koku yayan mumlar gibi farklı türleri bulunmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi