Halı Modelleri Royal Halı Modelleri

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Halı Modelleri Royal Halı Modelleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Halı Modelleri Royal Halı Modelleri

  Reklam  Halı Modelleri Royal Halı Modelleri

  Forum Alev
  Royal Halı Modelleri - Royal Halı - Royal Halı Modelleri - Halı Modelleri - Royal Halı Modelleri

  Evimizde, iş yerlerimizde, akla gelebilecek her türlü yaşam alanında hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan halıyı, bir fon malzemesi olmanın ötesinde, önemli bir tasarım objesi olarak değerlendiren Royal Halı’nın yepyeni kalite grupları Samba ve Lotus, trendlerin geldiği son noktadan çarpıcı örnekler sunuyorlar.”

  Tasarımlarını oluştururken, mekanların farklı karakteristikleri ve özgün tüketici taleplerinden hareket eden Royal Halı, son derece şık ve şaşırtıcı Samba ve Lotus serileriyle, çağdaş dizayn anlayışını bir kez daha ortaya koyuyor.

  Samba; modern ve yalın tasarım diliyle dikkati çeken, göz alıcı bir seri... Stilize edilmiş desenlerin arasına, simli ip kullanılarak ustalıkla serpiştirilen estetik detaylarıyla, mekanlarda ışıltılı ve zarif bir ambians yaratıyor. Lotus serisi de, doğanın güzel sakinleri çiçekleri harmanlıyor özünde… Halı tasarımında en sevilen unsurlardan sayılan çiçek desenlerinin modernize edilmesiyle ortaya koyulan Lotus halılar, doğayı mekanlarımızın bir parçasına dönüştürüyor.

  Sektörde tasarım mantığını ön plana çıkaran bir marka olarak konumlanan Royal Halı’nın en önemli farklılıklarından birisi de, kalite gruplarını kendi üretimi iplikleriyle gerçekleştirmesi... Böylece kalite, daha ipliğin üretildiği ilk aşamadan itibaren garanti altına alınmış oluyor.

  Her türlü zevke ve mekana hitap eden evrensel tasarımlarıyla tercih yaratan Royal Halı, trendlerin yönlendiricisi olma misyonuyla, paylaşılmaya değer özel alanlar yaratıyor.


 2. 2
  FULDEM
  Bayan Üye

  Cevap: Halı Modelleri Royal Halı Modelleri

  Reklam  Royal halı, kaliteye önem veren ve bu yüzden tüm halı malzemelerini kendi atölyesinde üreten bir markadır. Özgün tasarımlarıyla göze hitap eden ürünleri bulunmaktadır.+ Yorum Gönder
royal halı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi