Banyo Dekoru - Banyo Dekoru Nasıl Olmalı - Banyo Dekorasyon - Banyo Dekor Fikirleri - Banyo Aydınlatması

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Banyo Dekoru - Banyo Dekoru Nasıl Olmalı - Banyo Dekorasyon - Banyo Dekor Fikirleri - Banyo Aydınlatması ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Banyo Dekoru - Banyo Dekoru Nasıl Olmalı - Banyo Dekorasyon - Banyo Dekor Fikirleri - Banyo Aydınlatması

  Reklam  Banyo Dekoru - Banyo Dekoru Nasıl Olmalı - Banyo Dekorasyon - Banyo Dekor Fikirleri - Banyo Aydınlatması

  Forum Alev
  Banyo Dekoru Nasıl Olmalı

  Banyolar genel olarak ışığın en verimsiz olarak kullanıldığı alanlardır. Tavanlara yerleştirilebilecek spotlar ışığın daha verimli kullanılmasını sağlar. Bu aydınlatma yöntemi banyoların daha dekoratif bir havaya verecektir.

  Banyonuzda bu şekilde bir aydınlatmadan hoşlanmıyorsanız aynalar devreye girmektedir. Aynaların üzerlerine asılan ışık kaynakları sayesinde banyolarınızın hemen hemen her köşesinin aydınlanmadını sağlayabilirsiniz.

  Banyolarda kullanılan aynaların bir avantajıda ortamı olduğundan daha büyük göstermesidir. Banyonuz ufak ise dekorasyonunda az yerkaplayan büyük objeleri kullanmaya çalışın. İçerisinde canlı çiçeklerin bulunduğu bir uzun vazo banyonuzun atmosferini değiştirecektir.

 2. 2
  BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Banyo Dekoru - Banyo Dekoru Nasıl Olmalı - Banyo Dekorasyon - Banyo Dekor Fikirleri - Banyo Aydınlatması

  Reklam  Banyo eski sade görünümünden çok daha uzak bir görünüme kavuşmaktadır. Evin her bölümünü özene bözene dekore ettiğimiz gibi banyonun şık durmasını isteriz. Banyoyu aydınlık gösterecek ışıklandırmalar, Banyonun renkleri ve banyoya ait süslemeler uyumlu alındığında şık bir banyo elde edilmiş olunur.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi