Laminat Parke - Laminat Parke Temizliği

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Laminat Parke - Laminat Parke Temizliği ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Heroes*
  Emekli
  Reklam

  Laminat Parke - Laminat Parke Temizliği

  Reklam  Laminat Parke - Laminat Parke Temizliği

  Forum Alev

  Pratik olarak monte edilebilmesi, fiyatı, parlak ve cazibeli görünüşü ile son yıllarda ev zeminleri için en çok tercih edilen ürünlerden olan laminant parkeler aslında gerçek ağaç değildir. Sadece presleme sonucu oluşmuş ağaç görünümünde sentetik maddelerden oluşmaktadır.

  Bu açıdan bakıldığında tamamen ağaçtan oluşan doğal rabıta döşeme laminant parkelere göre sağlık açısından daha avantajlıdır. Ayrıca ağaç ısı yalıtımı bakımından modern laminantlara göre daha iyidir. Bu yüzden vaktiniz ve paranız müsaitse rabıta tercih edilmelidir.

  Laminant parke almaya karar verdiniz. Nelere dikkat etmelisiniz
  Öncelikle ömürlük kullanılacak bu ürünün çok kaliteli ve dayanıklı olması gerekiyor. Piyasada çok ucuza satılan çin malı parkeler bu bakımdan pek tavsiye edilmez. Tabi laminant parkenin nerede kullanacağı, üzerinde çok gezilip gezilmeyeceği, ayakkabıyla mı gezilip gezileceği gibi hususlar kalite seçiminde etkilidir. Alacağınız laminant parkenin e1 belgesine sahip olup olmadığını kontrol edin mutlaka. Bu belge ürünün kanserojen madde içerip içermediğini gösteriyor.

  Laminant parke temizliği nasıl yapılmalıdır
  Laminat parke deterjanı çok sık kullanmaktan kaçının lekeleri çıkarmak için deterjan kullanabilirsiniz ancak düzenli temizlik yapılan bir parke de duru su ile nemli bez,vileda,türü paspaslar kullanarak temizlik yapabilirsiniz,laminat parke imalat itibariyle mat olarak tasarlanmıştır bu sebepden dolayı laminat parkenizi parlatmak için çabalamayın,laminat parke yüzey temizleyici olarak pronto vs.ürünler kullanabilir.

  Laminant parkede renk seçimi
  Parke de renk seçimi yaparken nelere dikkat edilmesi gerekir öncelikle evinizin veya işyerinizin ne kadar gün ışığı aldığına duvar renginiz ile parke renginin uyumuna mobilya rengine eşyalarınızı yerleştirdikten sonra görünen parke miktarına kontrol ediniz daha sonra parke deseninin plank,3 sctrip,2 sctrip hoşunuza giden bir çeşidi seçin ve uygulamaya başlayın kapı renginin parke rengine uyumu çoğu zaman zordur bu sebepten dolayı kapı renklerinizi parke rengi ile uyum sağlaması için çabalamayın.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Laminat Parke - Laminat Parke Temizliği

  Reklam  Günümüzde parke seçeneği olarak o kadar çok çeşit ve farklı özellikte ürünler bulunuyor ki renk ve kalite olarak aralarından seçmek zor olsa da insanların zevki ayırmaya yetiyor sadece kalite olarak uygun ürünlere dikkat etmek gerekir.+ Yorum Gönder
laminat parke temizliği nasıl yapılır,  parlak laminat parke kullananlar,  laminant temizliği nasıl yapılır,  laminat parke döşemesi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi