Cam orta sehpalar.

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Cam orta sehpalar. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  angel-girll
  Bayan Üye
  Reklam

  Cam orta sehpalar.

  Reklam  Cam orta sehpalar.

  Forum Alev
  Die Collection firmasına ait bu bu sehpaya kimse kayıtsız kalamaz herhalde. Alt kat orta direk etrafında tamamen dönebiliyor ve koltuğunuzda otururken eğilik bükülmeden sehpaya ulaşma şansı veriyor.  Ozzio Design firmasının ürettiği bu sehpa iki katlı ve ağaç dekorlu. Alt katı 22 cm üst katı 55 cm yüksekliğinde. Kanepeye oturduğnuzda kucağınıza kadar çekebileceğiniz bu sehpa bir çok işe yarayabilir. Çay kahve içebilir yemek yiyebilir laptop kullanabilirsiniz.  Bu ürününün alt ve üst katmanları ray üzerinde hareket edebiliyor. Odanızın şekline veye kullanma amacınıza uygun olarak sehpanıza şekil verebilirsiniz. Metal ve camdan üretilen bu ürün ofis ve salon dekorasyonu için uygundur. Ürünün patenti Die Collection'a aittir.

  Bu sehpa cam görünümlü fakat cam değil. Üstü kaplamalı ahşap ayakları ise metalden yapılmış. Modern dekorasyon tarzında döşenmiş salonlar için birebirdir. Bu ürün Blue Nature firmasına ait.


 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Cam orta sehpalar.

  Reklam  Orta sehpalar koltuk takımlarının dekorunu tamamlamak için vazgeçilmez eşyalardan biridir. Özellikle küçük çocuğu olmayan aileler için tercih edilebilecek modeller arasında olan orta sehpalar tercih edilebilir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi