Borcam Modelleri

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Borcam Modelleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ensar
  Özel Üye
  Reklam

  Borcam Modelleri

  Reklam  Borcam Modelleri

  Forum Alev
  Borcam modelleri hanımların mutfaklarından eksik etmediği bir gereçtir. Borcamlar kullanım kolaylığıyla da çok tercih edilmektedir.
  Yemeğin yapımından sunumuna kadar tüm aşamalarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Gelen misafirleriniz için özenle hazırladığınız sofralarda borcamlarda yaptığınız lezzetli yemekleri göz alıcı güzellikte sunabilirsiniz.

  borcam güveç kabı

  borcam kek kalıbı

  borcam tabak

  borcam tepsi

  kapaklı borcam modeli

  kulplu borcam modeli
  Borcamları fırında rahatlıkla kullanabilir enfes fırın yemekleri yapabilirsiniz. Ya da mis gibi zeytinyağlılarınızı borcamlarınızda servis yapabilirsiniz. Hatta tatlılarınızı bile borcamda yapıp misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Yani borcamlar kullanım rahatlığı ve estetik sunuş imkanıyla hanımların mutfakta en çok kullandığı eşyalarıdır.
  Paşabahçe’nin ürettiği borcamlar çeşitli büyüklük ve modeldedir. Fırın, mikrodalga ve elektrikli ocaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca hanımların kullanım alanını genişletmek için üretilen gaz dağıtıcı aparatı ile gazlı ocaklarda da kullanabilirsiniz. 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Borcam Modelleri

  Reklam  Yemek yaparken kullanılan bulaşık ürünlerinin güzel olması istenir. Bor camlar bu avantajı sağlamaktadır. Ayrıca kullanım açısından da zengindir. Fırında kullanıldığı gibi servis olarak da kullanılabilir.+ Yorum Gönder
borcam
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi