Mutfak perdeleri

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Mutfak perdeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ensar
  Özel Üye
  Reklam

  Mutfak perdeleri

  Reklam  Mutfak perdeleri

  Forum Alev
  Renkli ve hoş şekilde Mutfak perde modelleri

  Günlük hayatta zamanımızın en çok geçtiği bölümlerden biri olan mutfaklarımız bizler için önemli bir mekandır. Zamanımızın birçoğu burada geçtiğinden dolayı burada geçirdiğimiz zaman, psikolojimizi de büyük ölçüde etkileyecektir. Bu yüzden de mutfak dekorasyonuna özellikle dikkat edilmelidir.


  Mutfaklarda güzel zaman geçirmek istiyorsak eğer, renkleri cıvıl cıvıl seçebiliriz. Renklerin enerjisi insanları doğrudan etkilediğinden dolayı gün içinde neşeli vakit geçirmemize de neden olacaktır. Neşeli vakit geçirdiğimiz taktirde yemekleri de büyük bir keyifle hazırlarız ve yapılan yemekler de lezzetinden diğer insanları mutlu eder. Görüldüğü gibi bir renk bile hayatımızın bir anını nasıl etkileyebiliyor.


  Mutfakta cıvıl cıvıl renklerden hoşlanmıyorsanız eğer kahverengi, siyah gibi koyu renklerin aksine beyaz, krem rengi, vizon rengi gibi açık renkler kullanabilirsiniz. Açık renkler kullanmak sizlere ferahlık sağlayacaktır. Mutfaktaki diğer eşyalarla uyumlu olarak perde modellerine de göz atabilirsiniz. Mutfaklar için perde modellerinde zengin içeriklerle karşılaşmak oldukça mümkündür.


  2013 yılında genellikle rengarenk ve ikiden fazla renk bir arada kullanılarak mutfaklara bambaşka bir hava katmış durumda. Son yıllarda revaçta olan modellerden biri de çerçeve üzerine yapılan sabitleme ile kullanılan perde modelleridir. Hemen hemen çoğumuz akşam olunca perdeleri çekmekten sabah olunca açmaktan sıkılırız. Bu perdelerde açıp kapamaya gerek kalmıyor. Pratik kullanımıyla son yıllarda da en çok tercih edilen perde modellerinden biri olmayı başarmış durumda olan bu model bundan sonraki yıllarda da pratik kullanımıyla revaçta olacağa benziyor.


  Bunun haricinde uzun yıllardır kullanımda olan ve bundan sonraki yıllarda da kullanımına devam edilecek olan model stor perde modelidir. Özellikle mutfaklarda pratik bir kullanım sağlayan bu perde modeli mutfağınız ile uyumlu olacak şekilde hemen hemen her renge sahiptir. Dilerseniz hazır alabilirsiniz dilerseniz de sipariş vererek diktirmeniz de mümkündür.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Mutfak perdeleri

  Reklam  Mutfaklarda genelde tatlı şirin bir görüntünün olmasını isteriz buna yardımcı olacak dekoratif eşyalardan biri de perdelerdir. Renkleri ve desenleri ile mutfağa şıklık katmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi