Cahit Zeydanlı Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Devlet ve Siyaset Biyografileri Bölümünden Cahit Zeydanlı Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Cahit Zeydanlı Kimdir?

  Reklam  Cahit Zeydanlı Kimdir?

  Forum Alev

  1962 yılında Bitlis'te doğan ve eğitimini Tatvan'da tamamlayan Cahit Zeydanlı, inşaat sektöründeki faaliyetlerine 1983 yılında aile şirketi olarak kurduğu Zeydanlı Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi ile başladı. Yüksek yatırım dehasıyla şirketinin büyüme ivmesini hızlandıran Cahit Zeydanlı, bu başarılarının beraberinde Türkiye'nin en genç başkanı ünvanıyla, 16 yıl boyunca Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini üstlendi.
  Cahit Zeydanlı 1994 yılında Kartalkaya şirketini kurdu. Ülkemizin yeniden yapılanma sürecinde üzerine düşen görev ve sorumluluğun farkında olan Cahit Zeydanlı, çalışmalarını kalite ve güveni ön planda tutan bir anlayışla sürdürmekte, Zeydanlı Turizm İnşaat ve Kartalkaya Proje inşaat şirketleri olarak inşaat sektöründe yurt çapında Marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.
  Van'ın Akdamar Adası'ndaki tarihi Akdamar Kilisesi'nin restorasyonunu üstlenen Kartalkaya Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Zeydanlı ihaleyi gerçekleştiren Kültür ve Turizm Bakanlığı’yla birlikte anlamlı bir jest yapmış, Ermeni asıllı Türk mimar Zakarya Mildanoğlu’nu uygulamanın “danışmanı” atamıştır.
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Cahit Zeydanlı (Cahit Zeydanlı Kimdir? - Cahit Zeydanlı Hakkında)

  Reklam  İnşaat sektöründe çalışan hatırı sayılır çalışkan bir insandır.Genç olmasına rağmen başarılı işlere imza atmıştır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi