Bloom Hayali Karakter - Bloom Kimdir

+ Yorum Gönder
Çocuklarımız ve Diğer Çocuk Konuları Bölümünden Bloom Hayali Karakter - Bloom Kimdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Bloom Hayali Karakter - Bloom Kimdir

  Reklam  Bloom Hayali Karakter - Bloom Kimdir

  Forum Alev
  Bloom Hayali Karakterler - Bloom Karakter - Hayali Karakter - Bloom Hayali Karakter - Bloom Kimdir - Bloom Hakkında

  Bloom, Winx club çizgi filminin en öne çıkan baş karakterleridir. Türkçe seslendiren Figen Sümeli. 16 yaşındadır. Domino adlı gezegenin prensesi, ejderha ateşi gücüne sahip olan peri ve bu büyük gücün koruyucusudur. Kral Oritel ve Kraliçe Marion'un kızı'dır.

  Bloom, daha küçük bir bebekken gezegeni Domino, 3 cadı tarafından saldırıya uğrar. Ablası dafne, cadıların peşinde olduğu Bloom'u son anda başka bir gezegene yollar, ölür ve bir göle hapsolur. Bloom, dünyada, sahip olduğu ejderha ateşinin farkında olmadan, ona çok iyi olan bir aile ile yaşar. Birgün Stella'yı bir devle savaşırken gören Bloom, gücünü açığa çıkarır ve bir peri olduğunu öğrenir. Stella ile birlikte "Alfea" adlı peri kolejine giderler ve burada winxi kurarlar. Daha sonra Bloom, gerçek anne ve babasını arar, bu süre içinde bir çok macera yaşar.En iyi arkadaşı Stella'dır.


  1. sezon

  Bloom Sky ve Brandon'ın yalanını ögrenir ve çok üzülür. Bloom okulu bırakıp evdekilerin yanına gitmeye karar verir. Stormy onu izler ve Dünya'da Bloom'a saldırıp onun gücünü elinden alır.

  2. sezon

  Darkar adlı çok güçlü bir düşman Trix ile işbirligi yapar. Aynı zamanda Darkar sinsice bir planla Bloom'u bir kötülük kraliçesi yapar. ilk planı ise sihirli boyutu ele geçirmektir.

  3. sezon

  Winx Club şimdiye kadarki en güclü düsmanı ile karsılasır yani Valtor ile. Bu sırada 6 perimizde en güclü degisim olan Enchantix'i kazanır.
  Bloom sorunları, okulla ilgili sorumlulukları, arkadaşları ve düşleriyle dünyadaki herhangi bir genç kızdan farksızdır. Ayrıca doğuştan lider ruhludur. Cesur, güzel, atak, dürüst ve karizmatiktir. En büyük tutkusu sihirdir. Diğer hobileride bir şekilde sihirle bağlantılıdır. Prens Sky'ın kız arkadaşıdır. 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Bloom Hayali Karakterler - Bloom Karakter - Hayali Karakter - Bloom Hayali Karakter - Bloom Kimdir - Bloom Hakkında

  Reklam  Çocukların hayal dünyası o kadar geniştir ki izlediklerini resmen yaşarlar.Bu nedenle izledikleri çizgi filmleri kontrol etmeli ve onlara uygun olanları izletmeliyiz.+ Yorum Gönder
winxteki skyın kim seslendirdi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi