Popomundo Online

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Popomundo Online ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  pk_times
  Emekli
  Reklam

  Popomundo Online

  Reklam  Popomundo Online

  Forum Alev
  Popomudo ya yeni başladım yardım edeblicekler ve oyunu anlatabilek arkadaşlar cvarmı acaba? 2. 2
  YapRock
  Forumun Herşeyi

  --->: Popomundo Online

  Reklam  Popomundo İnternet üzerinde oynanan bir "rol yapma" oyunudur, oyuncular sanal müzik sanayisinde şöhrete kavuşmaya çalışırlar. Oyun gerçek zamanlı oynanır ve siz oynamıyorken bile gelişmesini sürdürür.

  Popomundo, grafikleri ve sesi olan geleneksel bir bilgisayar oyunu değildir. Hayal gücü yüksek eğlenceli bir kitlenin olduğu haftada bir iki kez kontrol etmenizin yeteceği bir oyundur.

  Hiçbir zaman bilgisayara karşı oynamazsınız, ilişki kurduğunuz her karakter dünyanın bir noktasında oyunu oynayan gerçek bir kişidir.


  Popomundo oynamak için herhangi bir ödeme yapmalı mıyım?
  Hayır. Popomundo tamamen ücretsizdir.

  Oyunu oynamak için neye ihtiyacım var?
  Bütün oyun İnternet üzerinden oynanır. Yani eğer bunu okuyabiliyorsanız ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz demektir. Bunun yanında kayıt aşamasında kullanacağınız bir e-mail adresiniz de olmalıdır.

  Oyuna nasıl kaydolurum?
  Kaydolmak kolay ve hızlıdır. Adınız, e-mail adresiniz, ve hangi dili konuştuğunuz sorulacak, hepsi bu! Bu bilgileri verdiğiniz anda oynamaya hazır olacaksınız.

  Oyun için önerilen bir yaş sınırı var mı?
  Hayır yok. Ancak oyunun karışık doğasından ötürü belli bir yaştan küçük oyunculara tavsiye etmiyoruz. Aynı zamanda oyunun dünyasını pornografi, dini veya siyasi çekişmeler gibi oyuncuları rahatsız edebilecek hassas konulardan uzak tutmaya çalışıyoruz. Ancak Popomundo gerçek insanların katılımıyla var olduğundan, rahatsız edilemeyeceğiniz garantisini veremiyoruz.
  1.Giriş
  Popomundo, internet üzerinde hayatına devam eden ve müzik endüstrisi üzerine yoğunlaşmış bir rol yapma oyunudur. Dünyanın farklı yerlerinden katılan oyuncular, burada gerçek hayattan bir süreliğine sıyrılıp karakterlerini bir müzisyen gibi oynarlar.

  Popomundo gerçek dünyanın basit bir kopyası olarak dizayn edilmiştir. Oyundaki dünya üzerinde gerçek mekanlar ve kültürler mevcut olmasına rağmen, kalan tüm olaylar ve oluşumlar oyuncular tarafından yapıldığı için, oyun içerisinde bilgisayar kontrolünde olan karakterlerle karşılaşmazsınız.

  Popomundo asla durmaz, siz oyuna girmediğiniz zamanlarda bile karakteriniz 'yaşamaya' devam eder.
  2.Oyunun Amacı
  Popomundo dünyasında temel ve basit bir amaç belirlemek kolay değildir. İki farklı oyuncunun kişisel tercih ve konumlarına göre 'yaş** tarzları' bir diğerinden oldukça farklı olabilir. Kimi oyuncular oyunun, aktif müzikal kısmında yoğunlaşıp, başarılı ve ünlü bir müzik oluşumunu hayata geçirmek için uğraşabilecekken, diğerleri, sevdikleri bir klüpte arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirebilir.

  Belirli bir hedefe varmayı amaç haline getirmiş oyuncular için, bu büyük ihtimalle, müzik endüstrisinde tanınan bir isim olmak için bir müzikal oluşum yaratmak ya da var olan bir oluşuma katılarak yıldız olma yolunda ilerlemek olabilir.
  3.Nasıl Oynanır
  Buraya kadar geldiyseniz oyunun genel oynanışı hakkında belirli bir fikriniz oluşmuş demektir. Oyun içerisinde yapabileceğiniz herşey internet tarayıcınızın sayfasında görünür halde durmaktadır. İşin özü nereye bakacağınızı bilmekte yatıyor.

  Aşağıda oyunun sizin için önemli olacak olan bir kaç yönünden bahsettik. Yine de aklınıza takılan bir soru olursa, cevabı, 'Camia' bölümünün içinde bulunan forumlarımız ve chat odamız aracılığıyla bulabilirsiniz. Bir soru sormadan evvel, forumlarda akıl notu olarak belirtilmiş konulara bir göz atmayı ihmal etmeyin. Çok büyük ihtimalle sormak üzere olduğunuz soru, uzun zamandan beri defalarca cevaplanmıştır
  4.Karakteriniz
  Karakteriniz oyunda, yalnızca size ait olan, temel oyun taşınızdır. Karakteriniz aynı zamanda oyun içerisinde sizi temsil eder, bu yüzden kendisine iyi davranın.

  Karakteriniz tamamiyle sizin gibidir. Bir adı, yaşı ve değişik kişisel özelliklere sahiptir. Oyun boyunca karakteriniz yaşlanacak, yeni şeyler öğrenecek ve oynama tarzınıza uygun şekilde gelişecektir.

  Oyundaki zaman hızlandırılmıştır, bu yüzden karakteriniz, sizin gerçek hayatta yaşlandığınızdan daha çabuk yaşlanacaktır.
  5.Hareket Etmek
  Popomundo klasik bir masaüstü oyun olmamasına rağmen, masaüstü oyunlarla temel bir özelliği paylaşır; oyunda farklı yerlere ulaşmak ve oyun içindeki değişik işleri başarabilmek için karakterinizi hareket ettirmelisiniz. Bunun için bir zar atmaktansa, gitmek istediğiniz mekanın sayfasını açıp, sağ alt köşede yazan "Karakterini bu mekana ***ür" linkine tıklamanız, oraya gitmeniz için yeterli olacaktır.

  Bulunduğunuz farklı mekanlar, sizin orada farklı işler yapmanıza olanak sağlarlar. Örneğin yeni bir şehire gitmek için bir havaalanına gidip, bilet alabilir. o anda verilmekte olan bir konseri izlemek için, konserin gerçekleştiği mekana gidebilirsiniz.

  eğer oyunda birşeyi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız büyük ihtimalle konu ile ilgili mekana gittiğinizde mekan seçeneklerinin de yardımıyla istediğinizi nasıl gerçekleştireceğinizi anlarsınız.
  6.Kariyeriniz
  Her ne kadar oyun size pek çok farklı yoldan eğlenme imkanı sunsa da, pek çok oyuncu, karakterinin müzik endüstrisinde hatrı sayılır bir yer edinmesi için uğraşacaktır. İsteğiniz doğrultusunda kendinize bir müzik topluluğu kurabilir, halihazırda kurulmuş olan bir topluluğa dahil olabilir ya da solo çalışmalar yapabilirsiniz.

  • Bir gruba katılmak için, grup liderine bir mesaj atabilir ya da üye katılımına açıklar ise, grup sayfasında bulunan "Katılmak için Başvur" seçeneğine tıklayıp bir yanıt bekleyebilirsiniz.

  • Kengi grubunuzu kurmak ya da solo bir kariyere başlamak için "Kariyer" seçeneğine tıklayıp talimatlatlara uyabilirsiniz. Grubunuzu yeni üyelerin katılımına açmak istiyorsanız "Üyeler & Şarkılar" bölümünden "Başvurular" kısmından bu özelliği aktif hale getirebilirsiniz.
  7.Oynama Klavuzu
  Oyuna yeni dahil olan birisinin oyunun geliştirilmeye açık yapısıyla karşılaştığında şaşırması çok doğaldır. eğer aynı dertten muzdaripseniz, sizin için genel olarak yapmanız gerekenlerin minik bir listesini hazırladık.

  • "It's POP!" adlı online dergimizi okuyun. Bu, her bölgeye özel olan dergi, oyuncular tarafından, oyuncular için oyun içinde olan bitenler hakkında yazılmış makaleleri içermektedir. Aynı zamanda derginin içeriğinde "Özel Dosyalar" adı altında, şehir içindeki mekanların, konser davetlerinin, iş ilanları ve benzeri tekliflerin bulunduğu bir bölüm de bulunmaktadır. Dergiye "Şehir" ve "Camia" sayfalarından ulaşabilirsiniz.

  • Kendi şarkılarınızı şimdiden yazmaya başlayın. Bunun için "Şarkılar" bölümüne girmeniz yeterlidir.

  • Bir grup kurun ya da kurulmuş olan bir tanesine dahil olun.

  • Grubunuzun repertuarına yeni şarkılar ekleyin. Bu şarkılar size ait olmak zorunda değillerdir. Basit olarak "cover" diye adlandırabileceğimiz bu şarkılar oyuna hızlı bir başlangıç için faydalı sayılırlar.

  • Şehrinizde mevcut olan bir Stüdyoyu kiralayarak, repertuvarınızdan seçtiğiniz şarkıların pratiğini yapın, böylece konser esnasında parçalarınızı daha iyi çalabilirsiniz.

  • Konser verebileceğiniz bir klüp bulun, bunun için klüp yöneticisiyle mesajlaşabilir ya da "It's Pop" da çıkan açık konser tarihlerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

  • Seyircilerinizi kendinize hayran bıraktıracak bir konser tasarlayın.

  • Konser bitimiyle, hakkınızda yazılan yorumları okumak için kariyer sayfanızdan son konserinizin kritiğini okuyun.

  Böylece oyuna ilk çentiğinizi attınız. Gerisi tamamiyle size kalmış. Daha iyi ve daha fazla şarkılar yaparak hayran kitlenizi genişletebilir, single ve albümler çıkaratarak şöhretinizi katlar ve adınızın dünya çapında duyulmasını sağlayabilirsiniz.

  Bunu yapacak cesaretiniz var mı?
  8.Tipik Bir Oyun Haftası
  Oyunun genel işleyişini kavradıktan sonra oyun mekanikleri ikinci bir yaş** tarzınız hale gelecektir.

  Buraya kadar gelmiş çoğu oyuncu karakterini haftada bir kaç kez kontrol edip işlerin yolunda gidip gitmediğinden emin olur. Cebinizdeki paranın faturalarınızı ödemeye yeterli olup olmayacağı, yaptığınız şarkıların gelişim süreçleri, öğrendiğiniz becerileri geliştirme miktarınız gibi oyun içindeki karakterinizi doğrudan etkileyen faktörleri kontrol altında tutarak bu düzeni sağlayabilirsiniz.

  "It's Pop" adlı haftalık dergi çarşamba günleri yayınlanır, örneğin bu gün oyuna girip etrafı kolaçan etmek, dergide yazılan makalelere bakıp diğer oyuncuların hakkınızdaki düşüncelerini öğrenmek, bulunduğunuz şehirde olan haftalık gelişmeleri takip etmek gibi oyun için önemli sayılacak işleri gözden kaçırmamak için idealdir.

  Oyunda ne kadar zaman harcadığınız tamamiyle size bağlı olan bir konudur, oyuna çok fazla zaman ayıramayacaksanız üzülmeyin, karakteriniz kendisi ile her dakika ilgilenilmedi diye oturup ağlamaz. Oyunda olan bitenleri haftada birkaç defa kısa aralıklarla kontrol etmeniz ise, kariyerinizi geliştirmenize yetecektir. Diğer yandan, oyunla daha sık ilgilenen başka bir oyuncunun da anlık gelişmelerden haberdar olacaklarından dolayı haftada bir defa oyun ile ilgilenen başka bir oyuncuya göre bir adım daha önde olacağı da kaçınılmaz bir diğer gerçektir. Bu tercih tamamiyle gerçek hayattaki yaş** tarzınıza kalmış olan birşeydir.
  Peki VIP nedir?
  Bizim Frmtr sitemizde olduğu gibi (kanka)bir ayrıcalık ünvanıdır.Bunun olması bir zamandan sonra önemlidir.Oyunun gelişmiş dönemlerinde VIP siz çoğu şey yapılamıyor.Yalnız bu çok abartılacak bir para değil.1 Ay 10 $ diye biliyorum.
  Ayrıcalıkları Nelerdir?
  Sanatçıyla Alakalı VIP artıları:
  Sanatçı kariyeriniz oyunun özünü oluşturmaktadır. VIP üyelerimiz bu fasılda, diğer oyunculara göre gözle görülebilecek bir avantaj sağlamaktansa karakterlerinin günlük hayatlarını kolaylaştırıp-renklendirecek bir takım ekstraları özellikleri kullanma hakkını kazanırlar.Oyunda aktif olarak, tüm oyuncuların aynı şartlar altında oynamasına dikkat ediyoruz.

  Standart Performans Planlarıtandart performans planı olmadan yakın aralıklarla konser vermek tam bir işkence! Hemen şimdi VIP olun, hayatınıza en az beş yıl eklenecek.

  Ayrıntılı programaha ayrıntılı bir sanatçı programı o uzun dünya turnelerini organize etmenizi kolaylaştıracaktır.

  Rezervasyon asistanı:Bu uygulama, kolayca hangi şehirde hangi tarihte çalmak istediğinizi seçerek sanatçınıza uygun bir mekan bulabilmenizi sağlayacaktır.

  Şarkı sözleri:VIP karakterler yaptıkları şarkılara kendi şarkı sözlerini ekleyebilir.

  Konser Tasarımı Geliştirildi:Konserlerinizi tasarlarken şarkının ne kadar iyi çalındığı ve popüleritesi gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Raporları göster:VIP olmayan oyuncular konserlerinde neler olup bittiğinin tam raporunu konserden 3 gün sonra alabilirler. VIP oyuncular ise bu bilgiye istedikleri zaman ulaşabilirler.

  Ziyaretçi Defteri İmzalama:VIP üyeler diğer sanatçıların ziyaretçi defterlerini imzalayarak onlara eleştiri ve tavsiyelerini iletebilirler.VIP olmayanlar bütün ziyaretçi defterlerini görebilir ancak sadece kendilerininkini imzalayabilirler.

  Detaylı Veri:Bir kısım veri sistemimize fazla yük oluyor ve bu veri oyunu temel olarak oynarken şart değil ancak kontrol tamamen sizde olsun istiyorsanız çok işlevsel olabiliyor. Mevzu bahis veri sadece VIP üyelere gösteriliyor.
  Karakterle ilgili
  Karakterle ilgili yararlar.VIP paketi, karakteriizin hayatını kolaylaştıracak birçok özellik içermektedir.

  VIP meslekler:Oyundaki bazı havalı meslekler sadece VIP oyunculara açık:
  CEO
  Yargıç
  Özel Ajan
  Özel Tim memuru

  eşyalar & Yetenekler:Birçok şık eşya ve yetenek sadece VIP üyelere özeldir.

  Para Transferi:VIP oyuncular tanıdıkları ve sevdikleri diğer tüm VIP oyunculara rahatlıkla para aktarabilirler.

  Karakter Notları:VIP üyeler karakter sayfalarına not düşebilirler. Bu politik bir yayın veya kişisel bir günlük olarak kullanılabilir, her şekilde iyi bir iletişim yoludur.

  Karakter takvimi:Gelecek iki hafta için kişisel notlarınızı da tutabileceğiniz küçük size özel bir takvim.

  Alışveriş Yardımcısı:Bütün dükkanları dolaşıp en hesaplı ürünü aramaktan yoruldunuz mu? Bu uygulama şehirde aradığınız ürün için en uygun fiyatı veren dükkanları bulmanızı sağlayacaktır.

  Döviz Dönüştürücüeyahat ederken başka para birimleri başınızı mı ağrıtıyor? Döviz Dönüştürücü tam size göre!

  Kabileler:Kabileler oyuncuların kurduğu küçük topluluklardır. Bir karakter aynı zamanda sadece bir kabilede üye olabilir. Kabile üyesi olarak özel kabile eşyalarına sahip olabilir, özel kabile aktivitelerine ve forumlarına katılabilirsiniz.

  Forum İmzası:Başarılarınız ve ideallerinizi sergileyebileceğiniz kendinize özgü bir forum imzası yaratarak arkadaşlarınız ve rakiplerinizde hayranlık uyandırabilirsiniz.
  Telefon
  Telefon oyundaki sosyal hayatınız için en kullanışlı eşyalardan birisidir.Yalnızca iletişim aracı olarak değil aynı zamanda kişisel bilgisayarınız olarak da işinize yarar.

  Telefon Defteri:Burası tüm arkadaşlarınızı düzenli bir şekilde listelediğiniz yer.Telefon listesi, telefon numaralarının yanısıra grup isimleri, notlar ve çok işinize yarayacak olan Giriş Bildirme Sistemi ile donatılmıştır.Giriş Bildirme Sistemi ilgili arkadaşlarınızın oyuna giriş yaptığı anda uyarılmanızı sağlar.

  Telefon Görüşmeleri:Uzak mesafeli işilkilerinizi sürdürmekte zorluk mu çekiyorsunuz? Tek yapmanız gereken telefonunuzu alın ve arada sırada arkadaşlarınızı arayın, göreceksiniz herşey daha iyi olacak.

  Online Alışverişiz alışveriş tutkunları için. Şehirdeki en iyi fiyatlara tek bir tık ile bakıp,istediğiniz ***ı anında elinize teslim getirtebilirsiniz... Alışveriş bundan daha kolay olamaz.

  PPS:Pratik Posta Servisi sisteme giriş yapmamış arkadaşlarınızla elektronik posta göndermek suretiyle iletişime geçmenizi sağlar.

  Yer İmleri:VIP üyeler hoşlarına giden sanatçılar, oyuncular, mekanlar, şarkılara yer imi koyarak bu noktalara daha çabuk ulaşabilirler.

  Not defteriadece VIP üyeler, kendi kendilerine not alabilecekleri bu ufak defteri kullanabilirler.
  Politika Kulvarı
  Politika Kulvarı VIP lere özeldir. Bir VIP olarak başkanlık seçimlerine katılarak bahsi geçen şehirin valisi sıfatına sahip olabilme şansını elde edersiniz.Bu seçilmiş oyuncular hayatı en çok etkileyen kişilerdir. Vergilerin ne kadar olacağı, şehir kanunlarının ne olacağı gibi konularla birlikte hayatınızı idame ettirebilmeniz için gerekli kaynakların düzenlenmesinden de sorumludurlar.


  Kilit Mevkiler:Vali, Deftardar, Emniyet Müdürü vb. kilit mevkilerde sadece VIP oyuncular bulunabilir.

  Oylama:Oyunun politik kısmı öneminden dolayı, gelişmeler ve seçimler hakkında yalnızca VIP oyuncular oy kullanabilir.
  VIP kullanıcı tercihleri
  VIP kullanıcı tercihleri oyun arayüzünü istedikleri gibi değiştirmelerine yarayan bir grup seçenektir.


  Tema:Ne tür bir tema (arkaplan, resimler vs.) ve yazı büyüklüğu kullanmak istediğinizi seçin.

  Reklamlar:Reklam kabul et/reddet.

  Start page:Girişinizden sonra hangi sayfaya yönlendirilmek istediğinizi seçin.

  Uyarılar:Almak istediğiniz anlık uyarıları seçin.

  VIP OLMAK İSTİYORUM AMA Şu SORUNLAR VAR(BUNLARIN BAZILARINA CEVAPLAR)
  Neden VIP?
  Bazı çok güzel özellikler var ki bunları her kullanıcıya aç**ıyoruz çünkü oyunu çok kolay hale getiriyorlar. Diğer bir deyişle: Bazı özellikler kitlesel kopyalama için çok uygun olabilir. Yine de her bir kopya için VIP satın alırsanız o kadar da heyecan verici olmaz. Yani, VIP özellikleri her karaktere vermeyerek hile yapılmasının da önüne geçmiş oluyoruz.

  Diğer yandan oyunu ilan almak veya diğer şeytani tuzakları kullanmak zorunda kalmadan ayakta tutmamıza yarar.


  Kullanıcılarından para alan online oyunları sevmiyorum. Bence bedava olmalı!
  Temel oyunu oynamak her zaman ücretsiz olacaktır. süresiz, tamamen oynanabilir ve eğlenceli bir oyun sunuyoruz.

  Yine de bu oyunu yaratmamız yıllar aldı ve bu süre içinde ödenmesi gereken faturalar, maaşlar, sunucu ve hosting hizmetleri vardı hala da var. Oyunu sıfır gelir ve belli bir giderle ayakta tutmamız mümkün olmaz. Yoksa bir takım bankalar bize kötü gözle bakmaya başlarlar.

  Bizce temel oyundan daha fazlasını isteyen ve oyunu eğlenceli bularak ona biraz para yatırmayı düşününenlerin (bir sinema bileti kadar) oyunu finansal olarak desteklemesini adil buluyoruz. Buna parası yetmeyenler ya da oyunu o kadar iyi bulmadığı için para ödemek istemeyenler temel oyunu ücretsiz olarak oynamakta özgürdür.


  Ücret biraz yüksek değil mi?
  Biz öyle olduğunu düşünmüyoruz, kimileri için yükse kimileri içinse oldukça hesaplı olacaktır, tabii ki bu başka bir tartışma konusu.

  9$ birçok Avrupa ve Kuzey Amerika ülkesinde ancak bir sinema bileti değerindedir. Yani, yarım saatliğine sıradan bir Hollywood filmine gidip, çuvalla para ödenmiş kötü bir oyuncunun performansını izlemek yerine, uç ay boyunca oyun heyecanını VIP düzeyde yaşayabilirsiniz.

  9$ ayrıca bir iki hamburger ve patates kızartması da satın alabilir, ancak doktorların bu tür beslenmeden uzak durmanız gerektiğini söylediğini unutmayın Smile ...


  Karakterimin VIP süresi dolunca sahip olduğu şirkete ne olur?
  Sahip olduğunuz herşeyi; şirketiniz, şirketinizin sahip olduğu mekanlar, CEO işiniz, eşyalarınız ve hisselerinizi VIP sürecinizden sonra da saklayabilirsiniz.

  VIP süreniz dolduğunda, YENİ kaynaklar elde edemezsiniz. Yani, yeni mekanlar satın alamaz yeni bir CEO işine talip olamazsınız.


  Kredi kartım yok başka bir yolla ödeme yapabilir miyim?
  Paypal, banka hesabınızdan Paypal hesabınıza para aktarmanızı sağlar. Bunun için kredi kartına ihtiyacınız yoktur. Şu adımları izleyin;

  * Kendinize bir Paypal hesabı açın* Paypal hesabınıza banka hesabınızdan para aktarın. Bunu yapmak için Paypal sitesindeki yönlendirmelerden faydalanın.

  Para Paypal hesabınıza yattığında (birkaç iş günü alır), VIP özelliğini satın alabilirsiniz.


  Kredi kartını internette kullanmak tehlikeli değil midir?
  Çok güvenlidir. Aslında, kredi kartınızla yapabileceğiniz en güvenli iştir. Paypal online ödeme servisinde dünyada lider bir şirkettir ve sizin güvenliğiniz için tüm gün insanlar çalıştırır. Örneğin bir restoranda kredi kartınızı kullanmaktan çok daha güvenlidir.  alıntı 3. 3
  ozkplayer
  Yeni Üye
  slm popomundo hakında bi bilgi verirmisiniz acaba tam olarak anlamadım 4. 4
  eRen
  Özel Üye
  2.Mesajda Anlatılmıştır.

  Hangi Konuda Yardım İstiyorsunuz.


 5. 5
  ozkplayer
  Yeni Üye
  slm yaprock ya sende bi yardım isticem popmundo hakında lütfen yarddım et lütfen msn bunu okursan msn adresımı ekle lütfen yardımın gerek :(

  msn adresım Msn Paylaşımı Yasaktır.


 6. 6
  ozkplayer
  Yeni Üye
  eren sen yardım et lütfen ya yardım eden yokmu
  msn adresım *******


 7. 7
  eRen
  Özel Üye
  4. Forumda flood yapmak, arka arkaya mesaj yazmak yasaktır.

  Sorunun Neyse Foruma Yaz Bilgisi Olanlar Bu Konuda Yardım Ederler.

  Forum Kuralları
  http://www.yudumla.com/forum_kurallari-t17435.html?t=17435


 8. 8
  ZEYCANSU
  Emekli
  arkadaşlar ben de popomundoda oynuorum yhani karakterim var adım gülben keskin oyunda oyunda 70 günlüğüm ve seveseve yardım ederim ama oyundaki adın ne öğrenebilirmiyim hepinize tavsiye ediorum bu oyunu:)

 9. 9
  g_gizem
  Üye
  Bende oynuyorum bu oyunu 150 günlük bir karakterim var bisüre sonra oyundan sıkılırsınız söylemesi benden aslında güzel bir oyun ama VIP üyesi olursan güzel...yoksa aynı şeyleri yapıp duruyorsun VIP üyesi olursan çok eğlenceli hale gelebilir oyun benm VIP üyeliğim yok ve sıkılmış durumdaym artık pek fazla bakmıyorum bile..

 10. 10
  ZEYCANSU
  Emekli
  karakterinin adı ne:)?

 11. 11
  pk_times
  Emekli

  --->: Popomundo Online

  Reklam  adım mevlüt karaoğlu

 12. 12
  LincolnYasin
  Emekli
  arkadaslar önce ilk önce sizi bi yardım olabileceği bir site weriyim xxx bu sitede sordugunuz tüm sorular war ben 200 günlük bi kullanıcım Adım Romualdo Buiza size yardım edebilirim eski grubumdam cıktım şimdi LoYaLCo|ROCK ADLI Grubum war sroduğunuz soruları biliyorsam size anlatabilirim... ne sordugunuuzu söleyiniz cvp vereyim :D

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi