Şirket Temel Bilgileri (popomundo)

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Şirket Temel Bilgileri (popomundo) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Şirket Temel Bilgileri (popomundo)

  Reklam  Şirket Temel Bilgileri (popomundo)

  Forum Alev
  Şirketler

  Biz dünyayı fethetmek isteyenler için.

  Bir sanatçı olarak hayattan ağlayasıya sıkılıyorsanız ve karakterinizin daha fazla çaba gerktiren işler için yaratıldığını hissediyorsanız, kendi şirketinizi açmak isteyebilirsiniz.

  Sadece VIP oyuncular kendi şirketlerini açabilirler. VIP oyuncunun ne olduğunu bilmiyorsanız devam etmeden önce lütfen kurallar kısmından okuyunuz.

  Bir şirket sahibi olarak farklı şehirlerdeki mekanları satın alıp onları kontrol edersiniz. Popomundo'daki bütün mekanlar gerçek insanlar tarafından kontrol edilir. Oyundaki tüm iş teklifleri sahiplenilmiş şirketler aracılığı ile karakterler tarafından yapılmaktadır.

  Kendi şirketinizi açmak için tek yapmanız gereken belediye binasına gidip 12 000 US$ olan cüzi miktarı ödeyerek şirketi kaydettirmek. Bu işlemi yaptıktan sonra iş yapmak istediğiniz sektörde hizmet veren bir mekan ya da bina satın almakta özgürsünüz. Daha fazla bilgi için Mekanlar ve Personel kısmını okuyunuz.

  Daha büyük şirketlerin sahipleri iş yükünü azaltmak için mekanlarını işletmek üzere CEOları ya da Yöneticileri işe almayı düşünebilirler. Bir CEO bir mekanı yükseltmek ve orada tutmak için gerekli tüm önemli işlerle ilgilenebilir. Daha fazla bilgi için bkz. CEO/Mekan Yöneticisi Olarak Çalışmak ÖNEMLİ: Büyük güç beraberinde büyük sorumluluğu getirir. CEO olarak yetkilerini istismar eden oyuncular kovulmalıdır.


  Şirket Hisseleri

  Şirket sahipleri, şirket hisselerini başka oyunculara verebilir. Bu birçok oyuncunun bir ortaklık şemsiyesinde çalışmasını sağlar. Hisse vermek para vermekle aynı şekilde olur, yalnız hem alan hem de veren oyuncu VIP olmak mecburiyetindedir. Varlıklar ve Borçlar sayfasına gidin, hisse vermek istediğiniz şirketiniz için YÖNET'e basın. Sonra Hisse Ver'i tıklayın. Daha sonra kime ne kadar hisse vermek istediğinizi belirleyin.


  Hissedarlar ve Şirket Başkanı

  Hissedarlar Toplantısı Popomundo yılında birkez, veya şirket başkanı olmadığında yapılır. Hisseler ödendiğinde, hisse oranlarına göre paylaştırılırlar. Hisse sahipleri hisse payları oranında oy hakkına sahiptir. Örneğin, bir şirketin %15ine sahipseniz, oyunuz %15 değerinde geçerlidir. Oy kullanmak için, Varlıklar ve Borçlar sayfanıza gidin, şirket hisseniz için YÖNET'i tıklayın. Burada oy kullanma hakkında daha derin bilgiye sahip olacaksınız.

  NOT: Bu bilgiler yazılırken bir şirketin sadece bir sahibi olabilir. Gelecekte şirketlerde hisse sahibi olmak mümkün olacak. Bu gerçekleştiğinde bu bilgiler güncellenecektir. Şirket bölümünün tamamı az gelişmiş durumda. Gelecek haftalarda çok daha fazlası mümkün olacak. 2. Alev
  Özel Üye

  Şirket Temel Bilgileri (popomundo) Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
popmundo şirket açmak,  popmundo şirket kurmak,  popmundo şirket açma,  popmundo v2 şirket
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi