Rohan online karakterler

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Rohan online karakterler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  __prince__
  Üye
  Reklam

  Rohan online karakterler

  Reklam  Rohan online karakterler

  Forum Alev
  HUMAN
  Rohan'ın tanrısının kutsadığı Humanlar Dell Lagos krallğında yaşarlar...İdeallerini savunmak için kılıç ve kalkan kullanan soğukkanlı savaşçılardır.Binek hayvanı olarak at kullanırlar.Level 50 den sonra ikiye ayrılırlar.Defander ve Guardian.Defender ; savaş hattında önde parti kalkanı olarak görev yaparlar.Defander Oyun içerisinde en yüksek defans oranına sahip karakterdir.Tek el silah kullanır kalkanı vardır. Guardian ise Defander den daha seri ve çift el silah kullanır.Guardian;Bu Sınıf, çoğunlukla saldırı durumları ve stratejilerle meydana getirildi. Ana skilleri düşmana çok büyük hasar verdirebilir, hücum gücü çok fazla olmasına rağmen savunma yönü Defander göre zayıftır.Guardian Defander dan daha seridir ve çift el silah kullanır.Kısacası Humanlar(Şövalyeler) oyunun  ELF
  Tanrı 2ci ırk olarak Elfleri yarattı.Elflerin şehirleri barbar yaratıklar tarafından işgal edildi.Elfler çok zorlandı ve geri çekildiler.Şu an Via Marea'da yaşıyorlar. Elflerin büyü yetenekleri çok gelişmiştir.Parti üyelerine heal vermek üzere özelleştirilmişlerdir. Çok yönlü yapılandırılmaları nedeni ile skilleri tüm diğer ırklar için çok değerlidir.Lv 50 den sonra Elfler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Priest ve Templar dır. Priest/buffcu;Çok yönlü heal büyüleri vardır.Party üyeleri için vazgeçilmezdir.Party üyelerine yüksek düzeyde bufflar verir. Templar / Saldırı yapan büyücü ; ortak bir yanlış anlama büyücülerin atak güçlerinin zayıf olduğudur. Rohanda büyücüler güçlü atak büyülerine sahiptirler.Defansları düşüktür.Debuff atarlar.

  HALF-ELF

  İnsan ve elflerin birleşimidir.Morisen yeşillikler ülkesi olarak bilinir. Ormanlar içinde yaşayan bu ırk için özgür savaşcılar benzetmesi doğru olur.Bu gizemli görünüşleri nedeni ile hiçbir zaman toplulukla tam bir ilişki kuramazlar. Onlar, seri savaşın ustalarıdır.Oyununda hızlı bir şekilde level almak için ideal bir karakterdir.Hızlı koşma skilleri vardır.Oyunun okçularıdır. Lv 50 den sonra Half Elfler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Scout ve Ranger dır. Scout(Bekçi / Güç esaslı okçular) ; Onlar daha düşmanları yerleşemeden , her yönden güçlü ok saldırıları yapabilirler. Ranger(Gözcü / Hız esaslı okçular) ; Gözcüler büyü ve okçuluğu bir arada yapma özelliğine sahip okçu ustalarıdır.Bow ve dagger kulanabilirler.


  DARK-ELF
  Dark Elf'ler Ignis'de yaşıyorlar.Çok güçlü magic(sihir) ve Dönüşümsel atağa sahiptirler.Oyunun sihirbazları diyebiliriz.Bu zihinsel yetenek ustalarının Magic atakları diğer ırklara göre en yüksektir.Pvp de rakiplerine zor anlar yaşatabilirler. Lv 50 den sonra Dark ELFler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar ; Warlock ve Wizard dır. Warlock ve Wizard her ikiside birbirine çok benzer yeteneklere sahiptir.


  DHAN
  Mukaddes Craut un kutsadığı Dhanlar Suikast(asasian) ustalarıdır.Island'dayaşıyorlar.Onlar diğer ırklara göre farklı bir kültüre sahiptir. Sürat ve sessizlik özellikleridir. Suikast sınıfı pvp de diğerlerine göre çok daha tehlikeli ve tecrübelidir. Gizlilik,hız ve sesizlikte ustadırlar. Geniş menzilli ve ölümcül etkili silahları vardır. Kritik atak skilleri gelişmiştir.Knife ve kator gibi silahlar kullanırlar.Bu ırk çok yavaş Level atladığından bahsediliyor bilginiz olsun.. Lv 50 den sonra Dhanlar yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Avenger ve Predator dır. Avenger(İntikamcı / Görünmez suikastçılar) ; Özel görünmezlik yetenekleri vardır. Kaybolma skilli ile düşmanları tarafından görülemeden saldırabilirler bu konuda ustadırlar. Predator:(Yırtıcı / Hız esaslı suikastçılar ); Bunlar herkesten daha hızlı hareket etme kabiliyetine sahiptirler. Bu özellikle Dungeon gibi yerlerde parti modunda , diğer oyuncularla işbirliği açısından can alıcı bir özelliktir.


  DEKAN
  Ve son olarak en sevdiğim ve oynadığım karakter.Mukaddes Craut un kutsadığı dekanlar Armenis'de yaşarlar.ilginç ve oynaması zevkli bir ırk diyebiliriz.Belki oyunun en ilgi çeken karakteridir.Görüntüleri yaşayış biçimleri ilginizi çekebilir.Hızlı Level atlayabilen bir karakterdir. Bunların silahları hız ve büyüye birarada sahiptir. Dekanlar suda yaşama özelliğine sahiptirler ve yaşam güçleri diğer ırk ve canavarlardan çok daha fazladır.Stun(kitleme) skilleri oldukça gelişmiştir. Lv 50 den sonra Dekanlar yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar; Dragon Sage ve Dragon Knight dır. Dragon Sage (Bilge ejderha ); büyücü şövalye hibritidir. Vücutlarını ejderhaya dönüştürebilirler ve onlar gibi hareket edebilirler. Dragon Knight( Şövalye ejderha) ; gücün yanındadırlar, korkutucu görünümleri ile direk saldırırlar.  NOT:alıntıdır
 2. 2
  __prince__
  Üye

  --->: rohan online karakterler

  Reklam  rohan dikkatinizi çekmiyorsa o zaman başka bir online oyun bulacagım 3. 3
  BADMAN
  Usta Üye
  Rohan Online Client Download... 4. 4
  tuanamlk
  Usta Üye
  resimler çok hoş valla:D

+ Yorum Gönder
rohan karakter rehberi,  rohan online karakter rehberi,  rohan karakterler,  rohan online karakterler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi