Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on

  Reklam  Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on

  Forum Alev
  Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on
  Üretici :euRO: European Ragnarok Online
  Lisans : Freeware ( ücretsiz )

  Ultima Online, Knight Online, Silkroad Online gibi oyunlardan hoşlanan ve farklı oyunlar arayışında olan biri iseniz Ragnarok Online tam size göre. Son zamanlarda oyuncu kitlesi tüm Dünya çapında hızla artışta olan ve oynayanları tarafından çok beğenilen bu oyun, diğer ünlü FRP oyunlarına göre nispeten daha az bir sistemle de iyi oynanabiliyor. Oyunun Türkçe dil seçeneğinin bulunması da cabası. İndirdiğinize pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

  Ragnarok, ismi İskandinav mitolojisinde "Son gün" anlamına gelen bir FRP oyunudur. Ragnarok Online binlerce insan tarafından aynı anda oynanabilmektedir ve oyundaki Dünya siz oynasanız da oynamasanız da sürekli değişmektedir. İşte bu yüzden her an bir sürü keşfedilmeyi bekleyen canlı veya cansız varlıklar sizi bekliyor olacaktır. Oyunu dışında, Japonya'da 26 bölümden oluşan anime serisi çıkmıştır.

  Oyunda karakterinizin özelliklerini belirtecek statlar vardır. Bunlar: STR (Strength) yani güç; saldırı gücünüzü ve taşıyabileceğiniz en yüksek ağırlığı etkiler. AGI (Agility) yani çeviklik; saldırı ve kaçış hızınızı etkiler. VIT (Vitality) yani dayanma gücü; HP miktarınızı, aldığınız hasarı (sihir olmadan), HP iyileşme hızınızı etkiler. INT (Intelligence) yani zekâ; büyüyle saldırı gücünüzü ve sihirsel yetenekleri iyileştirmeyi etkiler. DEX (Dexterity) yani ustalık; dikkat oranı ve silah hasarını etkiler. LUK (Luck) yani şans; kritik atak oranını ve mükemmel kaçışı etkiler.

  HP(Hit Point) ve SP(Spell Point) olarak karakterinizin 2 sağlığı vardır. HP dayanıklılığı, SP ise büyü yapabilmeyi ifade eder. HP ve SP miktarınızı sol üstte bulunan Temel Bilgi penceresinden ya da karakterinizin altında gözüken 2 çubuktan görebilirsiniz (HP için yeşil, SP için mavi çubuk).

  Oyuna başladığınızda Novice (Çaylak) olarak başlarsınız. 10 meslek seviyesi boyunca, oyun içinde temel yapacağınız pasif yetenekleri alırsınız. 10 seviyenin sonunda, mesleğinize karar verirsiniz. Oyunda 6 temel meslek vardır. Bunlar: Archer (Okçu), Acolyte (Rahip Yardımcısı), Merchant (Tüccar), Mage (Büyücü), Swordman (Kılıçlı Muharip) ve Thief (Hırsız). Herhangi birini seçip meslek seviyesi 40 ya da üzeri olduğunuzda 2. mesleklere geçiş yapabilirsiniz. Seçtiğiniz mesleğe göre dallara ayrılırsınız.

  Seviyeniz 99 olunca, gelişmiş mesleklere geçebilirsiniz. Gelişmiş meslekler normal mesleklerin kendi yetenekleri dışında daha güçlü yeteneklere sahiptirler ve HP/SP'leri %30 daha fazladır.

  “Ragnarok Online Add-On” un “Ragnarok Online Ep:11.3 Noghalt Full” dan farkını sorarsanız, "Ragnarok Online Ep:11.3 Full” adından da anlaşılabileceği gibi oyunun en son çıkan ve tüm güncellemeleri içeren, kendi başına olduğu zaman başka eklentiye ihtiyaç duymayan, oyunun tam versiyonudur. Ragnarok Online Noghalt Add-on ise, oyunun sisteminizde bulunan sürümü üstüne kurulan ve son güncellemeleri içersinde barındıran, oyunu oynayabilmeniz için şart bir eklentidir.

  Eğer oyunun CD’sine sahipseniz bu eklentiyi indirmeniz önerilir. Eğer Ragnarok Online’in CD’sine sahip değilseniz, bu eklenti yerine ‘Ragnarok Online Episode : 11.3 Full’ (Bu da indir.com'da mevcuttur, linki aşağıdadır) sürümünü indirmeniz tavsiye edilir. (Ragnarok Online Add-on tek başına çalışmaz.) Oyunun tam sürümünü indirdikten sonra tekrar bu eklentiyi indirmeniz gerekmez. Oyunun tamamını


  İndir / Yükle 2. 2
  seco1907fb
  Yeni Üye

  --->: Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on

  Reklam  cok guzel bi paylasım ama ben faydalanamadım linke tıkladıgında indir.com un baska bi sayfası acılıo. yardımcı olabilirmisin acaba 3. 3
  Fatal
  Özel Üye
  link yenilenmiştir...+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi