MMORPG Oyun Listesi

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden MMORPG Oyun Listesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  IIMyErenII
  Özel Üye
  Reklam


 2. 2
  XRetrunS
  Emekli

  --->: MMORPG Oyun Listesi

  Reklam  tesekkürler idare eder :D 3. 3
  BADMAN
  Usta Üye
  Su anda yeni bir oyun daha gelmekte üstelik Türkce yayin olacak

  Oyunun ismi perfect world...

  Benim görüsüm oyun süper Türkce olmasi dahada güzellik katiyor oyuna oyunun closed betasi kisa sürecek zaten bekleyip oynamani tavsiye ederim...

  29/07/2008 Sheffield, İngiltere:
  Avrupanın lider oyun yayıncılarından ve Avrupa piyasasında Cabal Online ile zirveye ulaşmış olan Games-Masters.com şimdi de, Çin’in en büyük yazılım ve yayıncı şirketi olan Perfect World Co., Ltd. (Nasdaq: PWRD)* ile Perfect World II’nin çok lisanlı sürümünün yayınlanması için bir anlaşma yapmıştır.

  Yapılan anlaşmaya göre Games-Masters; 2008 yılı içinde Perfect World II oyununu İngilizce, Almanca, İspanyolca, Türkçe ve Fransızca gibi bir çok dilde yayınlayacaktır.
  2006'da ilk piyasaya çıktığı günden beri Asya pazarında fırtınalar koparan, birçok ödüller kazanan ve oyun listelerinde zirveye oturan Perfect World II, dünya çapında binlerce oyuncuyu derinden etkilemektedir.
  Perfect World II, öylesine büyük bir genişliğe sahiptir ki, online rol yapma oyunları içinde benzersiz imkanlar sunmaktadır. Örneğin geniş karakter oluşturma özellikleri ile oluşturduğunuz eşsiz karakterinizle level kasacaksınız. Bundan başka, dövüş teknikleri açısından da benzersiz bir deneyimi gerçek 3D keyfi ile yaşayacaksınız.

  Heyecan verici bir yenilik de Guild(klan) bölgeleri sistemi ile geliyor. Öyle gelişkin bir sistemki klanlar kendi bölgelerinde yeni binalar inşa edebiliyorlar. Bu uçsuz bucaksız dünya üzerinde karada, denizde yada havada savaşılabiliyor yada görevler yapılabiliniyor. Bütün bunlar olup biterken farklı bölgelerde gerçek zamanlı simülasyonlarla gece-gündüz değişimleri, iklim olayları (güneş, yağmur, şimşek, kar, bulutlar gibi) yaşanabiliyor.

  Milyonlarca oyuncu bu gerçekçi ve devasa büyüklükteki dünyada, inanılmaz sayıda görevler, değişik bölgeler, çok gelişmiş zindanlar, bosslar ve kompleks ekonomik sistemi ile inanılmaz bir tecrübe yaşıyorlar. Craft (üretim) sistemi o kadar geniş ki bir hayvan evcilleştirmek yada evcil hayvan sahibi olmak tamamen sizin ne kadar iyi olduğunuza kalmış durumda. Oyuna tam entegre edilmiş iç - dış chat (konuşma) ve mail sistemi ile MMORPG Dünyasında ki standartları yeniden tanımlıyor.
  Eşine az rastlanan süprizi bir açılış ile“Perfect World II” çok dilde yerelleştirilecek ve yayınlanacaktır. Games-masters.com Ltd’nin Başkanı Sayın, Ian Powell’a gore; “Perfect World II çok lisanlı sürümü, ücretsiz oynanması ile Avrupadaki MMORPG oyuncularını yeni bir seviyeye taşıyor. Biz bu oyunun Avrupa’daki en popüler oyun olacağına tüm birikimimizle inanıyoruz. Bu sayede Games-Masters.com neden MMO oyunlarının Avrupa'daki lider dağıtımcısı olduğunu kanıtlayacaktır.

  Perfect World II MS (Multilanguage Service - Çok dilli servisi) 2008in ikinci yarısında İngilizceye ek olarak Almanca ve İspanyolca olarak beğenilerinize sunulacaktır. Bunu 2009 başında diğer diller takip edecektir. Bu sayede oyun piyasasında bugüne kadar görülmemiş derecede geniş kapsamlı bir yerelleştirme yapılacaktır.
  Daha fazla bilgi ve BETA testi ön kayıdı için lütfen http://www.perfectworld.ms yada http://www.perfectworldeurope.com adreslerini ziyaret ediniz.

  Games-Masters Com.Ltd. (http://www.games-masters.com) hakkında:
  2005’te Kurulan, Games-Masters.com Ltd (Game-Master.com) Avrupa’nın bir numaralı oyun yayıncısı durumundadır. Avrupada MMORPG alanında en çok bilinen, en çok abonesi olan “Cabal Online”’ın yayıncısıdır. Games-Masters.com merkezi Sheffield - Güney Yorkshire İngiltere'de bulunan ve İspanya ve Türkiye'de ofisleri olan çok uluslu bir şirkettir. Games-Masters.com Games-Masters International Limited adlı holdingin bir parçasıdır. Profesyonel çalışanları, Avrupa ve Uzak Doğu'nun oyun endüstrisinde uzman yöneticileri ile birlikte Games-Masters. com fantezi, spor, gerçek zamanlı strateji ve diğer elektronik oyunları da yayınlamayı planlamaktadırlar. Games-Masters.com'un amacı; Avrupa Pazarında MMORPG oyunları piyasasında lider konumunu diğer alanlardaki oyunlarda da sürdürmektir.

  Perfect World Co. LTD (http://www.pwrd.com) hakkında:
  Perfect World Co., Ltd. (NASDAQ: PWRD)* Çin'deki lider online oyun geliştiricisi ve işletmecisidir. Perfect World; firmanın patentli Angelica 3D oyun motoru ve online oyun geliştirme platformu ile hazırlanmış olan en son teknoloji 3 boyutlu online oyundur. Şirket; güçlü teknolojisini ve yaratıcı oyunlar üretme becerisini, derin bilgi ve tecrübesi ile birleştirmiştir. Bu sayede Çin piyasasındaki trende ve değişen müşteri taleplerine uygun hızlı, akıcı ve popüler çözümler üretebilmektedir. Şirketin şu anki portföyünde, kendi bünyesinde hazırladığı 3 boyutlu MMORPG oyunlar; "Perfect World", "Legend of Martial Arts”, “Perfect World II”, “Zhu Xian”, “Chi Bi” ve ayrıca 3D elektronik oyun olan “Hot Dance Party” bulunmaktadır. Şirket gelirlerinin çoğunluğunu Çin'den elde etmekle birlikte, dünya çapında lider oyun yayıncılarına verdiği lisanslarla Asya, Avrupa ve Güney Amerika'daki çeşitli ülke ve bölgelere de yayılmıştır. Şirket; yeni ve gelişen iş modelleri ile geliştirmeyi planlamakta ve hissedarlarının kazancını en üst seviyede tutmayı arzulamaktadır.

  * NASDAQ: PWRD’nin açılımı; Şirket Nasdaq Borsasında PWRD adı ile işlem gören bir teknolojik yatırım şirketidir.
 4. 4

 5. 5
  Ziyaretçi
  ya Cok güzelller

+ Yorum Gönder
düşük boyutlu mmorpg oyunlar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi