Rappelz Navis Lamia Rehber

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Rappelz Navis Lamia Rehber ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Rappelz Navis Lamia Rehber

  Reklam  Rappelz Navis Lamia Rehber

  Forum Alev
  Başlamadan önce;

  TAMAMEN KENDİ YAPIMIM OLAN BU REHBERDEN YARALANAN ARKADAŞLAR SADECE BİR TEŞEKKÜR YETERLİ OLUCAKTIR EĞER ETMEZSENİZ 1 EKSİK TEŞEKKÜR EDERSİNİZ 1 FAZLA MUTLULUK HİSSEDECEĞİM AKSİ TAKTİRDE BEN BU REHBERİN DOĞRU OLUP OLMADIĞINI BİLEMEM LÜTFEN SADECE 1 TEŞEKKÜR
  1.Bölüm
  --------

  Arkadaşlar öncelikle yanan kum adasında bulunan kaptan feodora görevini gidip alıyoruz.Daha sonra biraz güneyindeki iskeleye uzanıyoruz ve teleport noktasından geçiyoruz.İçeride bizi muhafızımız bekliyor olucak onunla_ yaptığımız kısa görüşmeli görev sonrası görevi alıyoruz.Arkasından tekrar aynı muhafıza konuşma açıyoruz ve 1. bölümü bitiriyoruz.Bu bölümde yapmamız gereken bir şey yok.

  2.Bölüm
  ---------
  Bu bölümde yine az önce konuştuğumuz muhafızdan görevi alıyoruz ve az ilerledeki portaldan geçiş yapıyoruz.İçeride bizim bulmamız gereken bi vatandaş var onunla_ konuşuyoruz.Konuştuktan sonra görevi yaptık sayılıyoruz.Üstünde simge olmamasına rağmen görevimizi bitirdiğimiz belli oluyor.Sonra yine aynı vatandaşa gidip görevi veriyoruz.Ve 3. görevi alıyoruz.

  3.Bölüm
  -------
  3. bölümdede yine bir adam bulacaz az önceki yaptığımız işlemlerin aynısını gerçekleştiriyoruz.Ve 4. bölüme geçiyoruz ilk mini savaşımız burda başlayacak.

  4.Bölüm
  --------
  Az önce konuştuğumuz vatandaştan görevi alıyoruz ve bizden yavru kraken kesmemizi istiyor.Hemen o yaratığı kesip adama bilgi veriyoruz ve oda bize sıradaki portal için gerekli geçiş belgesini veriyor ve bizi öbür portala geçişimizi sağlıyor.

  5.Bölüm
  --------

  5. bölümde girişin az ilerdeki tapınak şövalyesine gidiyoruz ve görevi alıyoruz.Bu bölüm biraz uğraştırıyor diğerlerine oranla.Tek tek bütün portallara giriyoruz(Portallar geminin 2 tarafında ve toplam 6 tane).Tek tek girdikten sonra 3 farklı çeşit karşımıza çıkıcak.

  a- Cadı : O cadı değil heyecan yapmayın tipi lanetli bişeye benzeyen hayalet gibi bi kız var.Onunla_ biraz konuşun daha sonra size otomatik olarak 1. parçayı verecektir.
  b- Ceset : İçeri girdiğimiz bazı odalarda yerde uzanan solgun adamlar yani cesetleri göreceğiz bu adamlarıda sol tıklayarak bi güzel arayacağız.Aradıktan sonra size cesedin emaneti gibi bi item verecek o itemi aktif edince içinden ya pot vb. çıkar yada görev itemi eğer bi odada ceset varsa pot çıksa bile cesetleri aramaya devam edin çünkü o odanın cesetlerle alakalı olduğunu gösteriyor.
  c- Canavar : Eğer bulunduğumuz odada ceset ve cadı yoksa o zaman dövüşeceğiz demektir.Odadaki yaratıkları kesin bir süre sonra parça düşecektir ve bu şekilde 6 tane parçayı da tamamlamış olacaksınız.

  Daha sonra tapınak şövalyesinden görevinizi bitirin ve asıl çarpışma için hazırlanın !

  6.Bölüm
  ---------

  Bu bölümde şövalyeden görevinizi alın ve hemen arkasındaki portalı kullanarak içeri girin yokuşu çıkın ve platformun üstündeki iri yarı lanetli şeyi öldürün(20 lw altı görevi tek başına yapmasın).Arkasındaki portalı kullanın ve iskeleye geri dönün.Sonra kaptan feodoraya geri dönün ve müjdeyi verin
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Rappelz Navis Lamia Rehber

  Reklam  tşkr ederm+ Yorum Gönder
rappelz navis lamia görevi,  rappelz navis lamia
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi