The Krall Aion Online

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden The Krall Aion Online ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  The Krall Aion Online

  Reklam  The Krall Aion Online

  Forum Alev
  The Krall Aion OnlineThe Krall Aion OnlineThe Krall Aion Online

  Krall ırkı Atreia'daki bir çok barbar ırktan biridir. Krall'ların diğer ırklardan öne çıkmasını sağlayan karakteristik özellikleri fiziksel kuvvetleridir. Öyleki hiçbir insan bir Krall ile savaşmak istemez. Bir çok komşu ırk bu vahşi Krall ırkının fetihleri sonucunda yokoldu, yenildi veya esir düştü. Krall'lara kölelik etmeyen ırk'lar yokedildi. Krall'lar şu an Velderon'un büyük bir kısmını kontrol etmektedir.

  Krall ırkının müttefiki Kobold ırkıdır. Bu ırk Elyo'ların diyarında köle olarak yaşamaktaydı. Krall'ların yanına istekle geçen koboldlar Krall'lara boyun eğerek gelişti ve büyüdü. Kobold'lar savaşlarda öncelikli tercih olmasa bile Krall'ların madenlerinde iyi bir iş çıkarmaktadır.

  Krall'lar Aetherium'a inanılmaz bir arzu duyar. Eski bir enerjinin kristalize edilmiş formudur Aetherium... Krall ırkı ona ulaşabilmek için çok fazla güç harcar. Bir süre sonra Aetherium güç uğruna çalışan Krall'ları tüketti.

  Krall'ların müthiş bir askeri dağılımı ve organizasyonu vardır. Bu dağılım Köle Bekçileri, Gözcüler, Şaman'lar ve Savaşçılar olarak düzenlenmiştir
 2. Alev
  Özel Üye

  The Krall Aion Online Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi