Düşündürücü Mesajlar sözler

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden Düşündürücü Mesajlar sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Düşündürücü Mesajlar sözler

  Reklam  Düşündürücü Mesajlar sözler

  Forum Alev
  Düşündürücü Mesajlar sözler mumsema.net

  Sizin aşklarınız akşam meyhanede meze diye yenilir içilir. Bizim aşklarımız sevdalarımız yürektedir bir yara misali kanasa da yüzümüz gülmeye mahkumdur ölesiye.


  Niceleri geldi neler istediler neler. Sonra dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de senin gibiydi dostum.


  Eskiden karanlıktan kaçar yağmurdan ürperirdim şimdi ise karanlıklar sırdaşım yağmurlar gözyaşım oldu kendim ağlayamıyorum... Çünkü bizim alemimizde duygusallık yok!


  Unutma ki, bir ağacın gövdesine sarıldığında, onun kalp atışlarını duyabilecek denli bu dünyada duyarlı yaşamak senin elinde. Tanıdığın ya da tanımadığın olsun, yeryüzündeki canlıların hiçbirinden, hiçbir zaman Günaydını ve Gülümsemeni esirgeme. Unutma, sen, bu dünyada, başlı başına bir yaşamsın ve
  Yalnızca bu nedenle bile, senin varlığın çok çok özel&.  Allahım, bana, yapabilme olanağım olan şeyleri yapma gücü, yapabilme olanağım olmayan şeyleri kabul etme olgunluğu ve her ikisi arasındaki farkı ayırt edebilme gücü ver&


  Cinsiyeti ne olursa olsun,bazıları evi terkederken bütün eşyayı alır, bazıları hepsini bırakır. Malını yerde bırakmayan, kendine göre gerçekçidir, her şeyi geride bırakan, kendine göre onurludur...


  Aşk bittikten sonra, arkadaş kalalım dediler. Güle başka isim versen, değişik kokar mı?


  Aşka gönül ile düşersen yanarsın. Mantık ile düşersen çıldırırsın. Duygu ile düşersen gülünç olursun. Aşka düşmezsen, kalabalığa karışırsın, ezilirsin. Sersem sersem bakınıp durma, bir yol seç.


  İnsan, beklemeyi, bekleyeceği birşey kalmadığı zaman öğrenir.


  Senden çok benim ihtiyacım olan birşeyi bana verirsen bu hediyedir. Ama benden çok senin ihtiyacın olan birşeyi bana verirsen, işte bu SEVGİDİR.


  Fırtınalar, insanın denizi sevmesine engel olamaz


  Bırak, bütün insanlar seni tanısın ama hiç kimse, seni tam olarak tanımasın. İnsanlar, sığ yerini gördüklerinde, dereyi rahatça geçerler.


  Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir


  Aşk, köprü kurmaktır. İnsanlar, köprü kuracaklarına, duvar ördükleri için yalnız kalırlar.


  Hiçbir zaman ne cennet ten bir gül alıp cehenneme dikebilirsin; ne cehennemden bir kor alıp cenneti yakabilirsin


  Çamur atma hedefini şaşırır kirli ellerinle kalıverirsin.


  Kristalin bedelini göze alamayan onunla oynamasın.
 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Düşündürücü Mesajlar sözler

  Reklam  Hayatın insana kazandırdığı en güzel şeylerden biri olan tecrübe doğru sözleri yansıtmak için en iyi anahtardır. Bu sözler yaşantıların bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.+ Yorum Gönder
duwundurucu sozler,  duwundurucu statuslar,  dusundurucu statuslar,  düşündürücü mesajlar,  dusundurucu ücü sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi