Dostluk Sms Sözleri Dostluk Mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden Dostluk Sms Sözleri Dostluk Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  TUANA
  Emekli
  Reklam

  Dostluk Sms Sözleri Dostluk Mesajları

  Reklam  Dostluk Sms Sözleri Dostluk Mesajları

  Forum Alev
  Dostluk mesajları sözleri smsleri

  Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

  Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

  Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

 2. 2
  mervedr
  Yeni Üye

  --->: Dostluk Sms Sözleri Dostluk Mesajları

  Reklam  paylaşımın için teşekkürler 3. 3
  rabia07
  Usta Üye
  paylaşımın için teşekkürler
 4. 4
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Paylaşım Mükemmel ..

  Tşk Ederim .

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi