8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Kutlama Sözleri

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Diğer Özel Gün Smsleri Bölümünden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Kutlama Sözleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Reklam

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Kutlama Sözleri

  Reklam  8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Kutlama Sözleri

  Forum Alev
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Kutlama Sözleri

  SENI BEN CICEKLERDEN YEMISTEN VE KLASIK DORTLÜKLERDE ANLATILDIGINDAN DAHA COK FAZLA SEVERIM,SENI COOK SEVERIM KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

  Mesafeler uzak olsada,yuregim hep senin canim..Kadınlar günün kutlu olsun

  YÜREĞiNDEKi SINIRSIZ SEVGi VE SABIR iCiN ÇOK TEŞEKKÜRLER KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

  BIR GÜNÜMDE DEGIL HER GÜNÜMDESIN. HER GÜN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK ÖZELSIN. KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

  DÜN SANA KIZDIKLARIMI BUGUN BEN YAPIYORUM. CÜNKÜ ASLINDA SENIN KÜCÜK BIR KOPYANIM. UMARIM SENIN KADAR SEVGI DOLU OLURUM.. KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

  SENI BEN CICEKLERDEN YEMISTEN VE KLASIK DORTLÜKLERDE ANLATILDIGINDAN DAHA COK FAZLA SEVERIM,SENI COOK SEVERIM.. KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

  ASKIM SENI SEVIYORUM…BELKI SEVGIMI HER ZAMAN GÖSTEREMIYOR OLABILIRIM AMA SEN BUNU DAIMA BILIYORSUN… KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

  SEVGILIM, BIRGÜN UMARIM BANA GÖSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GÖSTEREBILME SANSIM OLUR… KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

  Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

  ASLINDA SENIN KÜCÜK BIR KOPYANIM. UMARIM SENIN KADAR SEVGI DOLU OLURUM.. KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN..

  Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

  Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Kutlama Sözleri

  Reklam  Türkiye de 8 mart dünya kadınlar gününün kutlanması 1921 yılına rastlar 'emekçi kadınlar günü' olarak adlandırılmıştır 1975 yılında sokağa taşınan etkinliklerle yaygınlığı artmıştır ve bugüne kadar gelmiştir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi