Canon DC310

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Dijital Video Kameralar Bölümünden Canon DC310 ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Canon DC310

  Reklam  Canon DC310

  Forum Alev
  Canon DC310
  Digital Video Kameralar  Canon 41x Geliştirilmiş Zoom ve gerçek geniş ekran moduna sahip DVD video kamera. Hassas optikler ve DIGIC DV II görüntü işleme defalarca net, canlı film çekimlerinin elde edilmesi için bir araya getirilmiştir.
  Özellikler

  • 41x Geliştirilmiş Zoom
  • Doğrudan DVD'ye kayıt
  • Hızlı Başlangıç
  • Joystick kontrol çubuğu
  • DVD-R Çift Katmanlı
  • Yüksek Çözünürlüklü Gerçek Geniş Ekran 16:9 kayıt
  • DIGIC DV II
  • LCD video ışığı
  • Fotoğrafları hafıza kartına çeker
  Anılarınızı kaydedin ve anında paylaşın.  41x Canon Geliştirilmiş Zoom
  Üstün kaliteli Canon Video Lensi ile DIGIC DV II işlemenin gücünün birleştirilmesi DC310'un üstün zoom kapasitesine (41x Geliştirilmiş Zoom'a kadar) sahip olmasını sağlamıştır.

  Doğrudan DVD'ye kayıt
  Doğrudan DVD'ye (-R/-RW/-R DL) kayıt yapmanın kolaylığından yararlanın. Filminiz bittiğinde, kamerada sonlandırın; filminiz artık hemen hemen tüm ev DVD oynatıcılarında oynatılmaya hazırdır.

  Hızlı Başlangıç
  Hızlı Başlangıç sayesinde hiçbir anı kaçırmayın. Atanan düğmeye bir kez basılması, Beklemede modundaki video kamerayı neredeyse anında çalıştırır; yaklaşık bir saniye içinde çekime başlayabilirsiniz.

  Sezgisel kontrol
  LCD ekranın çerçevesindeki sezgisel joystick kontrol çubuğunu kullanılarak tüm çekim ve oynatma seçeneklerine kolayca erişebilirsiniz.

  Daha uzun kayıt
  DVD-R Çift Katmanlı ortamına çekim yapıldığında tek diske 108 dakikaya varan video kaydedebilirsiniz. Daha uzun kayıt süresiyle gün boyu süren çekimlerde kayıt alanının tükeneceği endişesi taşımazsınız. İsteğe bağlı yüksek kapasiteli pil çekim sürenizi daha da artırır.

  Gerçek Geniş Ekran kayıt
  Canon video kameralar Yüksek Çözünürlüklü Gerçek Geniş Ekran 16:9 kayıt sunar; geniş ekran TV'lerde oynatmak için idealdir. Filmlerinizi 2,.7” 16:9 LCD ekranda geniş ekran kadraja alın ve izleyin. Pilden tasarruf etmek için ise geniş 0,35” EVF (Elektronik Vizör) ile çekim yapmayı tercih edin.

  DIGIC DV II
  İlk olarak Yüksek Çözünürlüklü video kamera yelpazemiz için geliştirilen DIGIC DV II artık doğrudan DVD'ye modellerimizde kullanılmaktadır. Bu gelişmiş görüntü işleyici daha yüksek bir hız sunarken daha temiz, net resimler veren gelişmiş kumlanma azaltma teknolojisine sahiptir. Bölünmüş yol işleme yöntemiyle, video ve fotoğraf sinyallerini ayrı ayrı işlerken görüntüleme ve baskı için her birinin rengini optimize eder.

  LCD video ışığı
  DC310’un LCD ekranı ileriye bakacak şekilde döndürüldüğünde, pratik bir video ışığı görevi üstlenir. Karanlık koşullarda bile film çekiminin sürmesini sağlayan ilave bir ışık kaynağıdır.

  Gelişmiş fotoğraf çekimi
  DC310 fotoğraf çekimi de sunar. Fotoğraflar küçük SD veya SDHC (High Capacity) hafıza kartlarında saklanır ve uyumlu bellek kartı yuvasına sahip yazıcılarda doğrudan basılabilir.
 2. Alev
  Özel Üye

  Canon DC310 Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi