Canon Digital IXUS 100 IS

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Dijital Video Kameralar Bölümünden Canon Digital IXUS 100 IS ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Canon Digital IXUS 100 IS

  Reklam  Canon Digital IXUS 100 IS

  Forum Alev
  Canon Digital IXUS 100 IS


  Digital IXUS 100 IS, ultra ince bir formda olağanüstü stil sunar. Bir dizi akıllı Canon teknolojisi sayesinde kolayca güzel fotoğraflar elde edebilir ve çarpıcı HD video ile tamamlayabilirsiniz.
  Özellikler

  • Ultra ince IXUS tasarımı
  • 12,1 MP
  • Optik IS özellikli 3,0x optik zoom
  • Sahne Tespiti Teknolojisi ile Akıllı Otomatik mod
  • DIGIC 4
  • Hareket Tespiti Teknolojisi
  • Yüz Tespiti Teknolojisi
  • 2,5" PureColor LCD II ekran
  • i-Contrast
  • HD Filmler (1280x720, 30fps) ve HDMI bağlantı
  Saf IXUS tasarımı.  Olağanüstü ince
  Digital IXUS 100 IS, ultra ince metalik formu ile dijital kamera tasarımına zarafette yeni bir boyut katar. Son derece ince profili ile yüksek performansın birleşmesi, özel cam kaplama iki adet UA lensini de içeren bir dizi Canon teknolojisinin sonucudur. Dört renkten birini seçin: gümüş, siyah, kırmızı ve altın.*

  12,1 Megapiksel
  12,1 MP çözünürlük ile her sahneyi zengin ayrıntılarla çeker. Büyük baskılar için gerekli ayrıntıları kaybetmeden görüntüleri poster boyutunda baskılara dönüştürebilir veya yaratıcılığınızı kullanarak kırpabilirsiniz.

  3,0x zoom
  3,0x optik zoom lens, çekimlerinizi oluştururken kadraj esnekliği sağlar. Canon’un lens-içi optik Görüntü Sabitleyicisi tüm zoom aralığında bulanık olmayan görüntüler sunmaya çalışır.

  Zahmetsiz kolaylık için Sahne Tespiti Teknolojisi
  Akıllı Otomatik mod, hedefin parlaklığını, kontrastı, uzaklığı ve genel renk tonunu belirlemek için akıllı Sahne Tespiti Teknolojisi'ni kullanır. Kamera daha sonra inanılmaz 18 olası mod arasından sahne için en uygun ayarları sunan modu seçer.

  Yüksek hızda işleme
  Canon’un DIGIC 4 işlemcisi, olağanüstü işleme hızları, hassas kullanım, müthiş görüntü kalitesi ve renk üretimi sağlar. Yüksek ISO hızlarında bile zengin ayrıntılara sahip net görüntüler gelişmiş Kumlanma Giderme özelliğinin sonucudur.

  Bulanıklığı önleme
  Digital IXUS 100 IS, Hareket Tespiti Teknolojisi ile bulanıklığı giderir. Akıllı Otomatik modda etkinleştirildiğinde, bu özellik hem kamera hem de hedef hareketini güvenceye almak için bir dizi teknoloji kullanır. Ardından optimum ISO her durum için otomatik ayarlanır.

  Yüz Tespiti Teknolojisi
  Yüz Tespiti teknoloji paketi, çekim sırasında yüzleri algılar ve doğal görünümlü cilt tonlarıyla optimum sonuçlar sağlamak için odak, pozlama, flaş ve beyaz ayarı yapar. Göz Kırpma Tespiti, insan çekimlerinde zamanlama hatasının yol açacağı hayal kırıklığını önler. Yüz Otomatik Zamanlayıcısı, karede başka bir yüz algılandığında çekim yaparak grup fotoğraflarını ve kişisel portreleri kolaylaştırır.

  2,5” LCD ekran
  Parlak bir 2,5” PureColor LCD II ekran ile, çekimleri kadraja alın ve inceleyin. Geniş görüntüleme açısı sayesinde görüntüleri arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

  i-Contrast
  Canon’un i-Contrast özelliği, düşük ışık koşullarında geliştirilmiş kontrast ve daha fazla ayrıntı sunar.

  Stereoda HD filmler
  Yüksek çözünürlükte (1280x720, 30fps) sorunsuz, yüksek kaliteli filmler oluşturun ve isteğe bağlı HDMI kablosuyla HD geniş ekran TV'lerde oynatın.
 2. Alev
  Özel Üye

  Canon Digital IXUS 100 IS Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi