Kıyamet Alametleri (Belgesel Video)

+ Yorum Gönder
İslami Konular ve Dini Sohbet Bölümünden Kıyamet Alametleri (Belgesel Video) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Kobe23
  Üye
  Reklam

  Kıyamet Alametleri (Belgesel Video)

  Reklam  Kıyamet Alametleri (Belgesel Video)

  Forum Alev  Tarih boyunca pek çok insan içinde yaşadığı evrenin sonsuza kadar var olacağını sanmıştır. Bu yanılgı, çok tanrılı Sümer ve Mısır dinlerinin, maddeci Yunan felsefelerinin de bel kemiğini oluşturmuştur. Bu batıl inancın en önemli nedeni ise pek çok kimsenin, hak dinlerin bildirdiği gerçeklerden habersiz olması ya da bu gerçeklere yüz çevirmesidir.

  Geçmiş dönemlerdeki yetersiz bilim ve teknoloji düzeyi de insanların böyle yanlış bir anlayışa kapılmalarında etkili olmuştur. Oysa günümüzde, evrenin bir başlangıcı olduğu ve gelecekte de mutlaka bir sonunun olacağı bilimsel olarak ispatlanmıştır. Bu büyük gerçek günümüzden 1400 yıl önce gönderilmiş olan Yüce Kitabımız Kuran-ı Kerim'de de açık bir biçimde haber verilmektedir: Evren bir gün kesinlikle son bulacaktır. Diğer bir deyimle, "Kıyamet mutlaka kopacaktır ve bunda hiçbir şüphe yoktur."

  Bu filmde, Peygamberimizin (S.A.V.) kıyametin yaklaşmasına doğru gerçekleşeceğini bildirdiği belli başlı alametler anlatılmaktadır.

  DOWNLOAD

 2. 2
  ADVİE
  Bayan Üye

  Cevap: Kıyamet Alametleri (Belgesel Video)

  Reklam  kıyamet alemetleri küçük alemetler ve büyük alemetler olarak ikiye ayrılır küçük alemetlerin bir çoğu gerçekleşti büyük alemetlerin ise henüz gerçekleşmediğini söylemektedirler+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi