Kumar Oyunlarındaki Sayılar ve İslam !

+ Yorum Gönder
İslami Konular ve Dini Sohbet Bölümünden Kumar Oyunlarındaki Sayılar ve İslam ! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Kumar Oyunlarındaki Sayılar ve İslam !

  Reklam  Kumar Oyunlarındaki Sayılar ve İslam !

  Forum Alev
  müslüman kardeşim üç beş dakikanı lütfen bana ayır şu satırları ALLAH rızası için oku insanları ALLAH(C.C.)ın dininden imanından muhammed(s.a.v.)in yolundan ayıran haneleri cemiyetleri yıkan KUMAR hakkında biraz hasbihal edelim.bilki müslümanların en azılı düşmanı yahudilerdir.bakınız yahudi yahmud isimli kutsal kitablarında biz müslümanlar için nediyorlar"NASIL İNSAN HAYVANDAN ÜSTÜNSE YAHUDİLERDE MÜSLÜMANLARDAN ÜSTÜNDÜR"şimdi bütün kumar oyunlarını yahudilerin icad ettiğini hatırlatalım.acaba yahudiler çeşitli kumar oyunlarını niçin icad etmiştir?hiç düşündünüzmü? tüm kumar oyunlarındaki sayılar İSLAMIN mukaddes sayılarına karşı hazırlanmıştır.

  TAVLA: 15pul bir tarafta 15pul bir tarafta olmak üzere 30 ikide zar 32 eder.bu islamın farzına karşıt değilmidir? sen tavla oynarken namazın abdestin imanın islamın şartlarıyla oynadığını biliyormusun?niçin 31 veya 35 olmamış? bu bir tesadüf mü acaba? şeş düşeş ve zar oyunu iki zar ile oynanır.6 bir tarafta 6 öbür tarfat 12 yapar buda namazın farzıdır.bundaki sayıları düşün 1 ALLAH 2 TEYEMMÜM FARZI 3 GUSLÜN FARZI 4 ABDESTİN FARZI 5 İSLAMIN FARZI 6 İMANIN ŞARTLARI.alçak yahudi senin namazın farzlarıyla oynatıyor hemde namazın imanından alıkoyuyor..

  BULÜM KAĞIT OYUNU: 52 kağıtla oynanır.ikide joker etti 54, islamda 54 farz vardır.evet 52+52=104 yapar.bu sayı neye işarettir? ALLAH (C.C.)ın gönderdiği 104 kitaba işarettir değilmidir? neden 102 veya 105 olmamıştır? işin içinde çok sinsi bir kurnazlık olduğu açık değilmidir?

  İSKAMBİL: 28 kağıtla oynanır.buda kuranda ismi geçen peygamberlerin sayısıdır.sen iskambil kağıtları yerine HZ.İSAYI HZ.MUSAYI HZ.İBRAHİMİ ve en acısı KAİNATIN EFENDİSİ HZ.MUHAMMED (S.A.V.) ı vurduğunu biliyormusun? alçak yahudilerin sana neler yaptığının farkındamısın?  alıntı
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Kumar Oyunlarındaki Sayılar ve İslam !

  Reklam  Müslümanların birbirine kenetlenmesi ve birlik olmasını hazmedemeyen diğer dinler İslamın temelleri ile dalga geçerek ya da değiştirip farklı yönlerle anlamlandırmaya çalışmaktadır. Sadece kumar değil bir çok örnek vardır.+ Yorum Gönder
kumar oyunları,  Yahudilerin şans oyunları,  islamda.kumar,  kumar oyunlarinda sayilar ve islam
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi